Тварини замерзають! Небайдужих мешканців Івано-Франківська просять про допомогу

На сторінці благодійної організації „Дім Сірка” з’явилося таке оголошення:
„Друзі! Ми звертаємося до вас із серйозним проханням. „Дому Сірка” критично не вистачає людей, хто зможе приходити в притулок для годування та прибирання.
На вулиці шалені морози. Собаки мерзнуть. Просимо допомоги!
Наша голова організації Наталя Василівна сильно пошкодила палець. В неї нема стовідсоткової можливості постійно бути в притулку. Хоча, через біль, вона все одно продовжує допомагати тваринам.
Декілька волонтерів також не зможуть тягнути весь притулок.
На жаль, у собак нема свят. Їх треба годувати кожен день.
Приходьте в притулок!
Допомагайте дівчаткам. Разом з вами, нам буде в рази легше!!!
Чекаємо вас на допомогу!
Зробіть, будь-ласка, репост. Бо репост – це також важливо!
Набирайте волонтера, щоб дізнатись, коли та як можна прийти в притулок до собачок: 0666912380

 

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 09 січня, 12:50
я би ...лять хіба, що пішов вистріляв ту псярню.
Відповісти

Гість, 09 січня, 18:54
Такий, як ти, може вистрілити тільки з ануса.
Відповісти

Гість, 09 січня, 19:26
він вже стрілив... гівном з рота.
Відповісти

Гість, 09 січня, 13:14
А про людей у нас не думають, а не про тварин.
Відповісти

Гість, 09 січня, 19:03
Вам ніхто не заважає допомагати людям, замість сидіти тут, і срати на людей що спасають живі душі від смерті.
Відповісти

Гість, 09 січня, 14:34
Безхатьків і малозабезпечених перемерло ціла купа. Люди на хліб не мають. От це дійсно скотська держава. Песів рятують коли люди мруть
Відповісти

Гість, 09 січня, 19:09
Таких, як ти, рятувати ніхто не буде, бо від твого життя в світі тільки гівна більше, а користі - ніякої.
Відповісти

Гість, 09 січня, 18:57
Псів рятують Люди, а не держава, або такі убогі як ти...
Відповісти

Післязавтра, 09 січня, 15:13
Прикарпатмькі побожні гандони у вишиванках. Звідки у вас блядь такої злості? Та не хочеш одна з другою сука не йди не помагай ТИ і людині не поможеш, але є надія, що серед вас черствих виблядків комусь не байдужа доля чотириногих, хоча б 1 на 100 000 це 5 людей, які реально поможуть. Слава Україні-йобані, скупі гоцули
Відповісти

Гість, 09 січня, 15:31
Не розумію чому постійно в народу жебрають. Порошенко, Яценюк, Гройсман розікрали державу. Вони покрали більше 90% надходжень до бюджету. Влаштували голодомор, тарифний геноцид, обікрали громадян інфляцією, накрутили ціни на продукти, одяг, предмети першого вжитку. І ще хватає наглочсті у вимираючого населенння щось простити. Кляті грабіжники жебрають на кляте АТО, на добровольці, на паркан навколо україни кролячий той, на продукти та речі для фронту. Але це все брехня, бо крадуть всю допопмогу, всі 100% І це все розходиться по кишенях бандитів при владц
Відповісти

Гість, 09 січня, 20:59
Маймо совість, не будьмо такими черствими, давайте допоможемо тим звіряткам! Живі, все ж таки! Чому стільки злості та безсердечності , тим більше , у таке Велике свято!
Відповісти

Гість, 09 січня, 21:03
Напишіть адресу Дома Сірка,може діти на канікулах допоможуть. А журналісти могли би відео зняти,або навіть і регуляину передачу аналогічні є у Європі.
Відповісти