В Івано-Франківську, через погано розчищену дорогу трапилася ДТП, у якій постраждало троє осіб (фото)

У понеділок, 9 січня, на вулиці Коновальця в Івано-Франківську водія автомобіля Deo занесло на зустрічну, де він врізався у Volkswagen. Внаслідок аварії трьох людей повезли до лікарні.

Про це повідомляє речник патрульної поліції міста Микола Гурак. За його словами, ДТП сталася через погано почищену дорогу.

Він повідомив, що потерпілих з місця ДТП забрала швидка. Водієм Deo був таксист, наразі він у важкому стані.

Речник зазначає, що у двох потерпілих – переломи щелеп, а у жінки – травма шиї.

На місці події працює слідчо-оперативна група.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
таксист, 09 січня, 19:12
Марцинків скотино ми тобі ту побиту машину в кабінет занисем
Відповісти

занисем!, 09 січня, 20:27
при чому тут марцінків? В циклоні винен мер чи президент скоріше. Порох на священне прикарпаття його притяг і конєшно з росії. Дебіли літають по дорогам по коліно в снігу а винен марцінків і всі решта. Всі винні лише не дебіл який летить і вилітає на зустрічну. Як можна по зашліфованій дорозі летіти ска?
Відповісти

Гість, 10 січня, 9:07
не бзди. ти вчора по дорозі їздив чи лише тротуарами ходив? сніг вкатаний, бо вчасно не розчищений. реагенту мало. певно просто посипали на високій швидкості і пішли шинку їсти, горілку пити.
Відповісти

занисему, 09 січня, 20:40
а при тому сука, бо дорогі треба чистити і посипати суука!!!! іди марцинківу пососи....
Відповісти

Гість, 09 січня, 22:40
Таксист, йди нахуй вася! Марцинків йому винен. Ти сука не літай на свому таксоріщі і не буде дтп
Відповісти

Гість, 09 січня, 23:59
був свідком авірії , водій таксі їхав приблизно 40-50км, як його почало носити, а пасат рухався бистріше, десь приблизно 70-80км. так що коментатори ніхто не літав і навіть правил не порушив, де комунальники? дорога стікло чому не посипають?
Відповісти

Гість, 10 січня, 12:53
я їхала в тому таксі,ми їхали помало але машину просто почало носити і нас розвернуло.
Відповісти

Гість, 09 січня, 21:26
Бо потрібно прогортати дороги аби було видно полоси які знаходяться на асфальті а не пездіти що марцинків пиздаьий мер
Відповісти

Гість, 09 січня, 21:38
Клічко наказав Путіну за ніч вичистити сніг в Україні.Якщо Путін не отримає піддатливих очільників України з лопатами, він її паралізує.
Відповісти

В.В.Путин, 09 січня, 22:55
Я вам не только снег я вам еще вместе с кличко вместе и харю начищю!Уроды бля!
Відповісти

Гість, 09 січня, 23:49
пуууутин хууууйлоооо ла ла ла ла
Відповісти

Гість, 10 січня, 7:46
Пидараст Ляшко пидараст комментатора "научил".Так западенцы все киданули от рождения!
Відповісти

7-46, 10 січня, 10:07
іди в школу підарок малолітній ....
Відповісти

Гість, 10 січня, 1:10
Марика всі комунальщики та прибиральники посилають а він собі премії виписує за результати невиконаних робіт п---''ра треба на кіл посадити а за розбиті автомобілі треба під----'ра покарати .
Відповісти