Впродовж доби івано-франківські рятувальники тричі виїжджали для надання допомоги місцевим пенсіонерам

Впродовж доби івано-франківські рятувальники тричі виїжджали для надання допомоги місцевим пенсіонерам

Вчора вранці о 07.35 годині в ОКЦ У ДСНС в Івано-Франківській області надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги в м. Івано-Франківськ по вул. Івана Павла ІІ.

По прибуттю до місця виклику встановлено що громадянка, 1936 р.н. впала із ліжка та не могла піднятись. Особовий склад рятувального відділення  підняв жінку та поклали її на ліжко.

Стан жінки задовільний, від медичної допомоги відмовилась.

Так само у вівторок о 10.24 годині на ОКЦ У ДCНС в області поступило повідомлення від працівників патрульної поліції, про необхідність надання допомоги по відчиненню дверей   у квартирі по вул. Незалежності, в м. Івано-Франківську.

В зв’язку з повідомленням власника квартири  про те, що його батько, 1935  р.н. не відчиняє двері.

До місця виклику було направлено черговий караул  ДПРЧ-1 у складі 1-го відділень. По прибуттю до місця  виклику працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою бензоріза відчинили двері та виявили   громадянина в приміщенні коридору де він впав. Після приїзду  медиків рятувальники надали допомогу по транспортуванню потерпілого до карети швидкої допомоги.

Тогоо ж дня о 13.05 годині до ОКЦ У ДCНС в області надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги по відкриванню дверей, по вулиці  Макогона в м. Івано-Франківську.

По прибуттю до місця виклику було встановлено, що в квартирі знаходиться  громадянка, 1932 р.н. яка не може самостійно піднятись  щоб відчинити вхідні двері. В присутності дочки  за допомогою шанцевого інструменту було  здійснено відкривання вікна  після чого відчинено з середини вхідні двері.

 Власниця знаходилась в задовільному стані, інформують в УПЦЗ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Суспільство: