Російський бойовик, який топтав український прапор на Донбасі, залишився без ніг (ФОТО)

Росіянин Сергій Колтунов, який під час війни на Донбасі посмів осквернити український прапор, отримав свого роду відплату.

Тепер бойовик, який воював за терористичну "ЛНР", позує у інвалідному візку без ніг.

Фото у соцмережі розмістив блогер Іраклій Комахідзе.

Бонус за участь в неоголошеній війні проти України – 3 "медальки", які нічого не значать, інвалідне крісло і смуток в очах,
– підписав фото Іраклій Комахідзе.

 

Світлина від Irakli  Komaxidze.

Повідомляється, що російський найманець лишився без ніг після того, як під час чергової вилазки в бік військовослужбовців ЗСУ в районі Станиці Луганської 21 жовтня 2015 року він підірвався на міні.

Світлина від Irakli  Komaxidze.

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 11 січня, 20:22
в бендерівців купи з порошенком і путіном,але тільки не з москальским триколором випускають!
Відповісти

Гість, 11 січня, 15:29
Ти подумай сука наші героі лежать у нас- на рідній землі.А цей сука кому потрібний-Донбасу,расее.Якого хрена цей підер перетнув наш кордон.Доберемось до вас сук,прощення не просіть.
Відповісти

Бандера, 11 січня, 15:23
Ну давай сука кацабська яка смердить на Заході,пиши коментаріі-"співчуття".Чи ти тільки бздиш коли е про "Вали" чи вертепи ,чи АТО.
Відповісти

Бандері, 11 січня, 15:26
Ти б хоч мову спочатку вивчив, "Е". Ти що баран екаєш?
Відповісти

Бандера , 11 січня, 15:32
Ти перед "що" кому напиши розумник.
Відповісти

Гість, 11 січня, 15:43
Ну ти й їбанута Василина... Цей підер має 8 класів і хворіє на невилікову хвороба - вата головного мозгу. Добре, що не здох гандон. Хай до кінця своїх смердючих днів щасливіє від русськага міра )
Відповісти

Гість, 11 січня, 21:48
не звиртай увагу, це тролі ,на бояришник заробляють))))) деколи читаю, так весилять своєю тупістю ,якщо вони думають, що в це хтось вірить ,то вони нічого про нас не знають))))))))))))) казкові дибіли....
Відповісти

Бандера, 11 січня, 15:42
Увага!!!Воювати на територіі чужоі держави за бухло,наркоту,мародерство і звірства над полоненими. А ще топтати наший прапор-це дурість,звірство і садизм.
Відповісти

Василина Іванівна, 11 січня, 15:52
Просто ви хлопці ще молоді і немудрі. Може і свої діти не маєте. Ніхто нормальний не піде вбивати свого брата за наказом корупціонера. З братом сідають за стіл, беруть кварту паленки і от таким чином вирішують справу. З братом потрібно миритися, а не битися. Так мені дідо говорив. А всі ці прапори вони проходять як сніг. Були вже в нас і цісарські, польські, німецькі, турецькі і синньо-жовті і червоні і червоно-чорні. Це все мінливе. Людська доля має набагато більшу цінність. Життя подароване Богом
Відповісти

Гість, 11 січня, 16:54
відколи це чукчі нам брати.. йди ліпше, шарни бояришніка, сестро пуйлова
Відповісти

Гість, 11 січня, 20:50
100ПРОЦ.
Відповісти

Гість, 11 січня, 16:18
"Василина" - проплачений коментатор. Пiди "Бояршника" випий, паскудо.
Відповісти

Школяр, 11 січня, 16:55
Для мене він герой. В нас в школі всі хочуть бути сепаратистами, а українськими воїнами ніхто. Мій тато каже що вони лохи. А кіборгів називає підорги. Коли я виросту то стану спаром. Буду носити такі медалі і воювати з бандитом Порошенком. Може би мене і сам Путін нагородив
Відповісти

Гість, 11 січня, 17:06
Нагородить тебе сепар і путін тріпером.....
Відповісти

Гість, 11 січня, 20:52
1000ПРОЦ
Відповісти

Гість, 11 січня, 17:46
А чому замовчують те, що йому крім ніг ще й х@й з яйцями відірвало?
Відповісти

Гість, 11 січня, 17:51
Шановна редакціє, звертаюсь до Вас, закрийте коментарі до рубрик, хай ці маскальські фашисти не виписують дурниць, бо аж серце болить що вони тут засмічують наші новини.
Відповісти

Гість, 13 січня, 0:37
а ще тут проскакують коментарі гуцуликів з Косова та Коломиї, бо москалики ще не годні так чьотко освоїти гірський діалект мєстного населенія...
Відповісти

Гість, 11 січня, 17:59
А як же ж свобода слова?
Відповісти

Гість, 11 січня, 21:51
москалі не знають що таке свобода
Відповісти

Гість, 12 січня, 0:30
Клас!обробук!йому так іде!тепер за медальки і за жалість люба донбаська шльондра відсмокче (якщо залищилося що смоктати) ну і на горшок посадить після цього!справжній герой-недорос!
Відповісти