Прикарпатські учні перевіряють свої знання правил дорожньої безпеки

Про те, щоб дозвілля учнів було не лише приємним, а й корисним, потурбувалися працівники поліції, запропонувавши дітям в ігровій формі перевірити свої знання «дорожньої грамоти» та надолужити виявлені прогалини.
 
http://www.if.gov.ua/files/img/PM86image001.jpg

Зокрема, правоохоронці на початку зимових канікул зустрілися з учнями Угринівського навчально-виховного комплексу і провели з ними тематичнезаняття. Поліцейські влаштували для юних учасників дорожнього рухуцікаву вікторину, у якій діти мали змогу як закріпити свої знання правил безпечної поведінки на дорозі, так і засвоїти нові.

Школярі з азартом розв’язували кросворди на тему безпеки дорожнього руху, а відтак ділилися своїми роздумами, чому діти найчастіше потрапляють у неприємні автопригоди і як цього уникнути.

 

http://www.if.gov.ua/files/img/PM944image002.jpg

Підсумовуючи зустріч, учні та їх вчителі зійшлися на думці, що дотримання Правил дорожнього руху не є надскладним завданням, а вимагає від дітей лише уважності та дисципліни. Водночас це дозволить значно знизити ризик травмування неповнолітніх у дорожньо-транспортних пригодах.

 

http://www.if.gov.ua/files/img/PM803image003.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: