Інформаційний аналітик Ігор Ткач поставив під сумнів «легенду» івано-франківської «журналістки» Сворак про буцімто роботу на українські спецслужби

Франківський аналітик Ігор Ткач поділився враженнями від прес-конференції звільненої з полону журналістки Ольги Сворак.


Інтелектуал також піддав критиці прес-реліз заходу, адже вбачає неспівпадіння інформації стосовно перебування Сворак від спецслужб на Сході і бажання пройти поліграф.

“Треба щоб на це дивилися спецслужби України, Служба безпеки, штаб АТО, як вона потрапила у списки по обміну. Натомість, організатори більше акцентували на двох речах: на тому, що вона не з Надією Савченко і вона таки в список по обміну потрапила. Це взагалі-то не новина. По тих відео і по фото під час звільнення є сумніви: був той полон, чи ні?

В самому прес-релізі говориться про те, що Ольга працювала на користь України, там була на українській стороні і працювала на лінії розмежування. А вже у наступному абзаці ми читаємо, прес-реліз, де написано, що вона згідна пройти поліграф в СБУ.

Вибачте мене, але якщо я працюю під прикриттям, як агент, наприклад, як агент СБУ, то для чого СБУ мене має ще перевіряти. Зрозуміло, що є протокол, по якому завжди при поверненні з ворожої території відбувається, якщо не допит, то відбирання пояснень та фактажу, яку інформацію мала, бачила і таке подібне. Тому що це є оперативна інформація для спецслужб.

Для мене не зрозуміло, як з полону можна добре виглядати, там косметика, нормальний одяг і так далі. Тому, що в людей забирають все, вибивають зуби, вібдивають нирки. І люди просто дякують, що живі залишилися. Ми бачимо, натомість, подають валізу і так далі. Тому мені виглядає, я не хотів би робити якихось голосних заяв, але особисто в мене, як для інформаційного аналітика, який аналізує інформацію, а не тільки емоційну складову, там подобається мені пані Ольга, чи ні. Тому, що зі сьогоднішніх її різких відповідей своїм колегам-журналістам, зрозуміло, що вона подобатися мені не може.

Я намагаюся, все таки, інформацію вивчати. Я не отримав жодної інформації, яка б мене переконала в тому, що Ольга Сворак здійснювала якусь патріотичну місію на Сході. Це виглядає, як простий зальот, де поїхала чомусь на ту сторону і це ще треба з’ясувати чому. І спецслужби мали би з’ясовувати чому, а далі тоді будемо говорити”, – заявив Ігор Ткач.

Результат пошуку зображень за запитом "Ігор Ткач"
Ігор Ткач

.

Аналітик каже, щоб без офіційної заяви від СБУ не вірить у особливу місію перебування Ольги Сворак на окупованій території, пишуть Версії.

“Без офіційної відповіді СБУ, де буде написано чорним по білому, що пані Ольга була нашим агентом, яка здійснювала місію, врятувала таких-то цивільних, таких-то військових, особисто я віри не маю. Як і не маю віри, зрештою і до організації Голос, хоч вони розповідають, що вони такі білі і пухнасті. Тому, що я пам’ятаю добре їхню діяльність рік тому – приїзд Саакашвілі, виборчу кампанію Насалика та інші речі. Тобто я бачу, що це активісти, які працюють на замовлення. На чиє замовлення працювали громадські активісти зараз, – якщо на українську сторону, дай Бог, я не маю нічого проти, я навіть за те, щоб їй дали медаль за заслуги перед Прикарпаттям. Але якщо це не так, то я думаю, що служби мали би зайнятися відповідними речами”, – зауважив Ігор Ткач.

 

Нагадаємо, що Івано-франківська "журналістка" Ольга Сворак продовжує себе вважати українською Матою Харі (відео)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Під прикриттям, 11 січня, 19:35
Я можу підтвердити, що Ольга Сворак співпрацювала з нами (СБУ). Більше того була направлена на лінію розмежування саме за завданням відділу розвідки
Відповісти

Гість, 12 січня, 11:57
Так, звичайно, лінію яка розмежувала праву і ліву сідницю.
Відповісти

Гість, 12 січня, 9:57
брехло.
Відповісти

Гість, 11 січня, 20:02
http://kurs.if.ua/news/hto_taka_olga_svorak_yaku _vypustyly_z_polonu_boyovyky_foto_48411.html подивіться фото. Женишок то сепаратист, прапор тих скотиняк коло серця носить. Кого ви слухаєте? Прокого пишете і кого піарите. Ще героя України їй дайте))
Відповісти

Гість, 11 січня, 20:05
Подивіться яким скаліченим з полону повернувся Володимир Жемчугов, сотні наших Героїв, і подивіться на цю прастітутку, люди вам шо позакладало, чи засліпило? Невже не зрозуміло що ця дівиця і два бувші мєнти затівають чергову аферу!
Відповісти

Закатований , 11 січня, 20:26
Ну от давайте порівняємо, наприклад, з одного боку мучениця Ольга Сворак, що пройшла крізь табори, відчула на собі тортури, катування і хворого на голову шизофреніка Марцінківа, в котрого дитинство з дупи ще не вивітрилося. Поки Ольга сиділа в концтаборі, Марцінків катався на асфальтоукладчику, бавився в шофера тролейбуса, крав через схеми з бруківкою бюджетні кошти. Ну і хто був би кращім мером? Звісно що Сворак. Або Гончарук, той круасан, що порубав пів Карпат на дрова. Вивіз весь гравій з річок. Звісно що кращім головою ОДА була би знову Ольга. Але я би надав їй посаду голови обласного СБУ, щоби вона очистила цю бандитську катівню від корупціонерів і катів. Бо сам пройшов крізь муки того пекла. Отримав інвалідність в підвалах клятої гебні. Чи не час призначити туди таку гідну постать як Сворак, щоб вона очистила ті Авгієви конюшні від бандитів?
Відповісти

Гість, 11 січня, 20:57
Гроші під носом засмердять то стане таким самим гончаруком і марцінківом
Відповісти

Гість, 11 січня, 20:58
щось тут не то.Зрозуміло, що ні в якому полоні вона не була, якщо полоном можна назвати весільну подорож.Там є якась домовленість між СБУ і тими хто її пердолив.
Відповісти

Агент під прикриттям, 11 січня, 21:33
Просто все це частина легенди. Ольга Сворак дійсно щіра патріот України. За нею майбутнє. АЛе вам поки що не можна всього знати. Просто повірте
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини по темі: