Повне відео із прес-конференції івано-франківської «журналістки-шпигунки» Ольги Сворак (відео)

 Сьогодні, 11 січня, в Івано-Франківську відбулася прес-конференція щодо перебування та звільнення з полону ЛНР журналістки з Прикарпаття Ольги Сворак.

 

Нагадаємо, 27 грудня бойовики на тимчасово окупованих територіях Донбасу передали Україні двох жінок – Анжеліку Преснякову та Ольгу Сворак, яких тримали у полоні. Ольга Сворак, яку бойовики затримали на окупованій території Луганської області, є кореспондентом газети “Голос народу Івано-Франківщини” та інтернет ресурсу “Голос-інфо”. Сепаратисти заявили, що вона була “агентом СБУ” позивним “Заметіль”, і мала документи на ім’я Ольги Богданової. До слова, того ж таки 27 грудня у мережі з’явилася інформація, що журналіст із Прикарпаття Ольга Сворак серед терористів має коханого.

Сьогодні на прес-конференції журналісти та громадські активісти задавали багато питань, щоправда не на всі отримали чітку відповідь. Ольга Сворак заявила, що її катували у полоні. А от про те, в якості кого перебувала окупованій території, так і не розповіла, мовляв, не підлягає нині ця інформація розголошенню.

WestNews виклав для перегляду повне відео з прес-конференції Сворак:

 

Нагадаємо, що Івано-франківська "журналістка" Ольга Сворак продовжує себе вважати українською Матою Харі (відео)

                       Інформаційний аналітик Ігор Ткач поставив під сумнів «легенду» івано-франківської «журналістки» Сворак про буцімто роботу на українські спецслужбиЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 11 січня, 21:27
коли її захопили в полон вона не хвилювалася а коли її випустили то вона хвилювалася. Що за брєд? може московські посіпаки підказуть які тут сидять постійно? не виглядає особа на таку що була захоплена в полон і вимучена в підвалах, в ямах. Я не можу сказати, політично, ммммм, не не знаю....мммм Людей мають за баранів? Ольга Бабій то журналістка а цієї журналістки ми не знаєм.
Відповісти

Гість, 11 січня, 21:35
Тому що вона за Україну була гідна піти на тортури і пішла. Тому і не хвилювалася, через самопожертву. Але коли побачила як її віддячили за це, особливо порохоботи, то ясно що це її схвилювало
Відповісти

Гість, 11 січня, 21:31
Якщо СБУ з такими курми працює, ми в повній жопі!
Відповісти

Гість, 11 січня, 21:47
Гудзони і мормони тупорилі, але це не підлягає розголошенню.
Відповісти

Гість, 11 січня, 21:56
Чмо
Відповісти

Гість, 11 січня, 23:11
для того аби коментувати це все потрібно знати мотиви та обставини, а так купа "диванних аналітиків" які тільки далі свого крісла не посунулись аби щось зробити корисне для країни і розводять срач на інет-ресурсах, час покаже хто чого вартий, а правду знати дійно хотілось би.
Відповісти

Гість, 11 січня, 23:31
Ця "баришня" з компанії теперішнього енергетичного міністра, а недавнього кандидата на мера Франківська і ще пару екс-мєнтів з ними Чому цього великого друга-переговорщина з сєпарами ще не взяли в "оборот"?! Чому ними не займуться органи?
Відповісти

Гість, 12 січня, 8:14
Що вона меле я її знаю як облуплену і мамашу її теж "заслужену" курва - курвою
Відповісти

Гість, 12 січня, 8:15
Ганьба Угорникам !!!
Відповісти

Гість, 12 січня, 9:33
А як у Гудзінського оченята бігають! продажна сволота, вже ФСБ завербований, активіст, млять!
Відповісти

Гість, 12 січня, 10:02
Міністерство юстиції США прийшло до висновку, що агенти Федерального бюро розслідувань, проводячи операції під прикриттям, мають право видавати себе за журналістів. Такий висновок міститься у звіті генерального інспектора Мін’юсту США.
Відповісти

Гість, 12 січня, 13:18
що за маячня - цивільно-полонена???
Відповісти

Гість, 12 січня, 18:13
Скільки ж в нас українців ненависті до ближнього, недоріри та злоби. Напали на жінку, які ж то журналісти? То посіпаки Кремля і влади для якої українці ніхто і ніщо... Дайте Ользі просто жити
Відповісти

Гість, 13 січня, 12:53
Але дівка файна, що не кажіть )
Відповісти

Гість, 13 січня, 20:29
таких і вербують в шпіони напевно вони подивились її ю-туб канл і склали про неї певну оцінку а потім завербували звичайно ніяка спецслужба не здасть свого агента.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: