На Прикарпатті, зимові водойми подекуди стають небезпечними

На Прикарпатті, зимові водойми подекуди стають небезпечними

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галичі на р. Дністер не допущено до відпочинку в небезпечному місці 2 дітей (вік 11-14 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період.

    Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері здійснено заміри товщини льоду, який становить 12-16 см. є безпечний, проте місцями є проталини. Не допущено до відпочинку в небезпечному місці 3 любителів підлідного вилову риби. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період.

Не допущено до відпочинку в небезпечному місці 5 дітей (вік 12-13 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період та відправлено з території водойми додому, повідомляють в УПЦЗ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: