У Івано-Франківську планують створити новий музей

Ініціатором створення нового музею в ратуші є Володимир Устинський, заступник начальника управління інтеграційного та економічного розвитку міськвиконкому.

Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ ратуша"

Час втілення ініціативи озвучив міський голова Руслан Марцінків.

Володимир Устинський каже, що має вже готову концепцію Музею міста саме в підвалах ратуші, але для цього підвали слід відремонтувати, насамперед влаштувати гідроізоляцію, пишуть Версії з посиланням на Репортер.

“Потрібний інвестор, щоби зробити і підвал, і музей, – говорить Устинський. – Ратуша руйнується, карнизи падають, у підвалах усе мокре й запліснявіле. Ми вже давно говоримо з директором Краєзнавчого музею Ярославом Штиркалом про це. Ми з ним оглядовий майданчик на ратуші лобіювали і так само це будемо відстоювати разом. Днями до Франківська приїде німецька фірма робити обстеження. Вони скажуть, скільки реально це коштуватиме. І сума, думаю, буде немаленька”.

Устинський зазначає, що ні до Дня міста, ні до кінця року відкрити музей у підвалах ратуші нереально. Його термін – січень 2019 року.

Натомість у Департаменті архітектури запевняють, що над проектом нового музею міста вже працюють.

Перший заступник міського голови Микола Вітенко припускає, що музей швидше за все віддадуть у підпорядкування Центру розвитку міста і рекреації, яким керує Руслана Василюк. 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Туризм: