Бойовик Захарченко дав Україні 60 днів

Терористи хочуть, щоб ситуація у зоні АТО загострилась якнайшвидше

Бойовики "ДНР" заявляють, що Україна припинить існувати як держава через 60 днів. Про це в ефірі одного з російських каналів заявив ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко, повідомляє "РБК-Україна".

Бойовик впевнений, що після того, як окупанти з Донбасу оголосили Україні ультиматум стосовно "націоналізації" підприємств на окупованих територіях, які знаходяться під українською юрисдикцією, Україна тепер перебуває за межею економічного виживання.

"Зараз пішов відлік. Кожен день - це той цвях, що забивається в кришку труни країни, яка називалася раніше Україна. Максимум 60 днів – і держава практично перестане існувати", - наголосив Захарченко.

Він також зауважив, що терористи хочуть, щоб ситуація у зоні АТО загострилась якнайшвидше.

"Вже хочеться, щоб загострення швидше почалося, щоб швидше закінчилося. Щоб нас потім не звинувачували, що ми перші почали", – підсумував Захарченко.

  • 27 лютого стало відомо, що "депутати народної Ради "ДНР" ухвалили поправки в "закон" "Про податкову систему", які зобов`язують усіх підприємців та підприємства, зареєстровані в Україні, до 1 березня "укласти договори з податковими агентами "республіки".
  • 1 березня у російських ЗМІ повідомили, що бойовики починають запроваджувати своє управління на розташованих на окупованих територіях заводах, які знаходяться під українською юрисдикцією.
  • Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що терористи ДНР взяли під своє керівництво близько 40 підприємств , які знаходяться під юрисдикцією України.
  • Міністерство юстиції включитись до міжнародних позовів України проти Росії факти "націоналізації" українських підприємств терористами "ДНР/ЛНР".
Опублікував: Світлана Іваненко


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 05 березня, 22:50
хахахахаха
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Кримінал: