Це тріумф дурості і недбалості для воюючої країни: Савченко до цього часу не виключили з комітету з нацбезпеки і оборони

Нардеп Савченко бере участь у всіх засіданнях Комітету ВР з нацбезпеки і оборони з однією метою - отримання секретних відомостей, що містять ознаки державної таємниці.
Н.Савченко. Фото: DT.ua.
Н.Савченко. Фото: DT.ua.

Не знаю, чому Верховна Рада зволікає з прийняттям давно зареєстрованого проекту Постанови про виключення Н.Савченко з Комітету ВР з нацбезпеки і оборони. Ми всі прекрасно побачили, куди «козячими стежками» поза контролем СБУ можуть спливти відомості, що містять військову таємницю. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці народний депутат України Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

Останній випадок з Савченко поставив перед серйозним вибором. Бути присутнім з нею поруч на закритих засіданнях Комітету - означає можливу співучасть в злочині, коли «носій» набирається секретних відомостей, які завтра незрозуміло в чиї руки потраплять. Залишається або не пускати її на засідання Комітету (що незаконно з огляду на її статусу нардепа-члена Комітету), або бойкотувати ці засідання з її участю (що призведе до блокування роботи Комітету).

Інші стрьомні особистості в Комітеті типу Льовочкіна давно спростили цю проблему - вони просто не ходять на комітетські засідання, від гріха подалі. З Савченко ситуація прямо протилежна - як тільки постало питання про доступ її до держтаємниці, вона присутня на всіх засіданнях.

Упевнений, що Рада зобов'язана якнайшвидше припинити цей балаган, прийнявши відповідну Постанову. Це - відповідальність всього парламенту. Влаштовувати прохідний двір з парламентського Комітету з питань нацбезпеки та оборони в воюючій країні - це тріумф дурості і недбалості.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: