За численні корупційні адмінправопорушення, Марцінківа можуть увільнити від займаної посади міського голови

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про можливий сценарій, за яким хочуть його увільнити із займаної посади керівника міста.

Результат пошуку зображень за запитом "руслан марцінків"

 

Про це Руслан Романович написав у Фейсбуці.

“Не вір! Не бійся! Не Проси!
Гасло українських націоналістів, які перебували в комуністичних тюрмах!
Сьогодні взнав про запущений сценарій припинення повноважень міського голови через адмінпротоколи за ненадруковані диски Івана Яковича Франка і мурал дисидентки Ірини Сеник, які мали реалізовувати ГО Центр розвитку Міста і БФ Родина, де я є одним із засновників. А ще є машина Шкода!!! Кому це вигідно? Владі і Укропу! Не змогли виграти в чесній боротьбі – дискредитуємо брудом та задушимо силовиками!

Але посада для мене – це не самоціль, а засіб побудувати міст на Пасічну і ми це обов’язково зробимо! Ви побачите початок робіт вже в кінці квітня. Це відремонтовані і збудовані 5 дитячих садочків, це 40 нових доріг, 30 нових тролейбусів, це відремонтовані парки і сквери, і багато чого іншого! Тому, шановні недруги, я розумію Ваше прагнення мене вивести з себе, змусити співпрацювати, надломити керівників управлінь та комунальних підприємств. Але в цьому житті я не боюсь недругів, а боюсь знеслави друзів та побратимів!

Так, можливо, не все ідеально в нашому місті, не все так як треба, але намагаюсь бути справедливим і враховувати побажання франківців. І тільки вони можуть вирішувати, кому бути очільником найкращого міста в Україні – Івано-Франківська!

P.s. Даруйте за емоції, але дістали всі ці виродки, які в догоду вказівкам зверху можуть знеславити честь і гідність кожного в цій державі, які діють за принципом – була би людина, буде справа!”, – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, Як міському голові вручали підозру у корупції (відео)

                  За міським головою Івано-Франківська продовжують спливати нові корупційні факти

                  Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на суд не прийшов – раптово заліг у лікарню

 

 

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 04 березня, 16:49
"нові тролейбуси"? - це вже занадто сказано. а в цілому - для того й існує опозиція, аби влада не спала. не ви їх - так вони вас ))))
Відповісти

Гість, 04 березня, 16:56
А найкраще "зробили" дорогу біля будинку вул. Галицька 112в. Як пообіцяв людям при відкритті ЦНАПу у Пасічній так і зробив.
Відповісти

Гість, 04 березня, 18:53
марц, будеш йди - поповича забирай. ця людиномордошуфля вже на майдані крала. я розумію шо колега - але задрав.
Відповісти

Гість, 04 березня, 18:26
Молодий,намагається щось робити,нехай працює.розклеюють листівки,значить когось задів за живе.
Відповісти

Гість, 04 березня, 22:37
жидів
Відповісти

Післязавтра, 04 березня, 18:30
Про що ми говоримо? Такого бардаку і бруду в місті як зараз ще за всю історію не було...болото в очі летить у вигляді пороху, сміттям засипано все місто...недавно бачив як один комунальник лопатою черпав калюжу у відро і виливав на тротуар...починати не з бруківки треба, а з моста...б/у тролейбуси як нові?
Відповісти

Гість, 04 березня, 18:39
Ти подивись який мученик!!! Диседентів згадав словоблуд.Закон один для всіх порушив відповідай,а не стогни як БАБА.
Відповісти

Гість, 04 березня, 18:44
А ти ху..ло скількох чесних людей брудом облив??? Згадай!!!Що? Думав шо пуп Землі.Скоро тобіі будуть люди у спину плювати.А твої друзі Кайда.Смушак будуть насміхатись з тебе дурачка
Відповісти

Гість, 04 березня, 18:51
Поповича треба з ним до пари - і копняками то гнати з влади. менше б крали - менше б боялися за свій зад.
Відповісти

Гість, 04 березня, 19:02
Не плач.Маєш Шкоду-підеш таксувати.Або на Ато добровольцем-то тобі не з руаором бігати.
Відповісти

Гість, 04 березня, 20:58
невелика втрата
Відповісти

Гість, 04 березня, 21:01
НЕ ПИЗДІТЬ,ВИРОДКИ,ХУЙНЮ.МАРЦІНКІВ- МОЛОДЕЦЬ!РЕАЛЬНО ПРАЦЮЄ
Відповісти

Гість, 04 березня, 22:02
Укропівці , довбані патріоти - заткніть пельки , бо для міста ви ще не зробили, навіть тисячної частини від того ,що зробив Марцінків!Жаба давить, бо на наступних виборах знову пролитете! І до слова - Патріоти під жидів не лягають, а то лижите задницю "Бені" і думаєте, що схватили Бога за бородую
Відповісти

Гість, 04 березня, 22:12
А писати в ФБ біль в пхспині не мішав?
Відповісти

Гість, 04 березня, 22:26
Не верь, не бойся, не проси — тюремная поговорка, о которой написал Александр Солженицын в своём произведении «Архипелаг ГУЛАГ». Мер безвиліковно хворий - видає бажане за дійсне
Відповісти

Гість, 04 березня, 22:50
Земля горить під сволотою , яку помилково обрали!Маю надію,що скоро пересаджають всіх злодіів по тюрмах!!
Відповісти

Гість, 05 березня, 8:50
я свободу не поважаю бо там дійсно придурків які все тільки позорять цю назву але відколи марцинків став головою міста наявно видно що людина дійсно робить для міста за що йому велика подяка і шана так продовжувати а що таке укроп зібралися одні хапуги і дибіли візьміть палійчука великого політика і реформатора йому мало що будучи при владі в м яремча розікрав що міг і розпродав так і дальше продовжуе розкрадати тримаючи в ежових рукавицях голову міста онутчака хапугу і маіонетку так ще й розкрив рот на франківськ
Відповісти

Гість, 05 березня, 9:31
Найбільша біда у фразі " нехай краде,але робить" всі знають про свободівську бруківку,про свободівський асфальт про свободівські комунальні підприємства ітд....проблема для свободи ,як партіі ,що вони вже ніколи не отримають довіри того рівня ,який був-коли вони вперше зайшли в парламент.Якщо доведуть що вкрав ,хай сідає...
Відповісти

Гість, 05 березня, 15:27
забули свободівські кільця згадати. теж ще та тєма по відмиванню бабосиків
Відповісти

Гість, 05 березня, 14:13
Чого розверещалися? Хіба не ясно звідки вітер дме?Що, Шевченко кращий буде?Або друга морда з його обойми.Маємо не самого гіршого мера,а поливають його ,як з горячки! От Анус,два терміни ніфіга в місті не робив, втихаря тирив і землю продавав і ніхто не триндів.Так треба напевно?І хто там гавкає на рахунок Поповича?Не знаєш людини,не бризкай слиною,а якщо знаєш,то ти просто мерзота.
Відповісти

Гість, 05 березня, 14:46
Нєхір якщо вкрав,хай відповідає.Анушкевичус,якщо крав нехай відповідає.Виберуть наступного,при тому що двох попередніх посадять ,напевне красти не ризекне....
Відповісти

Гість, 05 березня, 16:41
Ануса давно пора до віповіді,але хер там,він вікупився,а друзів своїх підставив.
Відповісти

Гість, 05 березня, 15:53
звичайно що цього потрібно було чекати бо обл і місто стає грошово перспективним і СВОБОДА тут показує роботу-як не говоріть а робота є позитивна- і запущені всі сценарії і ЗАРАЗ МЕРУ ПОТРІБНО ВІДМІНИТИ ПРОВОКАЦІЙНІ ТАРИФИ від войтика -не МІУК +а саме войтика і це привиде до підтримки населеняя а це вже сигнал для опозиції
Відповісти

Гість, 05 березня, 17:29
Красти та показувати роботу непотрібно.Всі хто в білій хаті повязані схемами,і змінити станом на зараз цю ситуацію просто нереально.....Як непарадоксально але на сьогоднішній час варіант один- запросити якогось поляка як та хай керує....
Відповісти

Гість, 05 березня, 22:39
Дивно що на Анушкевичуса так не нападали ха те що він взагалі нічого не робив. А цей реально щось робить проте комусь сильно заважає.
Відповісти

Гість, 06 березня, 8:02
чому говорите неправду. друга каденція ануша-керувала свобода. при ануші бюджет міста був 500 млн. при марцину- 2.5 млрд. відчуйте різницю.свобода сама людино ненависна партія, бо націоналізм згідно біблії-гріх.
Відповісти

Гість, 06 березня, 19:37
Причому тут націоналізм, партія свобода і націоналізм - зараз це різні речі.Мова йде про чувака який мабудь вчомусь таки винен.
Відповісти

Гість, 06 березня, 19:16
Дуже правильно написав попередній описував. Народ забув, що раніше всі гроші йшли в Київ. А тепер є за що піаритись. Краще б виділив гроші на ремонт садків і шкіл де ще газове опалення. Це ж небезпека для дітей. Але де там? Краще накладе власної бруківки
Відповісти

Гість, 07 березня, 14:11
Народ, досить дискутувати з приводу Марцина. Його реально треба садити на нари. Вище коменти йдуть від імені його лизунів -Сеньківа, Савчук, Дротянко, Войтика. Разом з Марцінківим вони причетні до розкрадання бюджетних коштів через "Гендлярку" (є таке підприємство) , через підряди на ремонті тротуарів, доріг, прибудинкових територій, через оптату піару Мегафона в приватнимх ЗМІ - 3-тя студія, 402 канал, 5 канал, РАІ. "Біло-синій" директор РАІ переховував "тітушок" під час Революції гідності. Про це знає мер Бурштина. А Марцин нині переливає на РАІ величезні суми бюджетних грошей. До речі, то лише місцевий Укроп зумін "приземлити" Марцина. І првильно зробив!!!
Відповісти

Вадим Войтик, 07 березня, 20:24
Випадково натрапив на лайносайт "правда". З подивом дізнався, шо я тут щось коментую )))
Відповісти

Гість, 08 березня, 14:08
Що не новина-суцільний срач!Попри те при Марцінькиві,хоча б щось у місті змінюється.А укропівці,власне,і створюють негатив.До речі,Попович реально "дістав"!
Відповісти