Студенти франківського коледжу фізвиховання поскаржилися, що адміністрація закладу вимагає оплачувати пропущенні заняття

 Студенти Івано-Франківського коледжу фізичного виховання поскаржидися на адміністрацію закладу, яка нібито змушує їх оплачувати пропущені заняття.

 Результат пошуку зображень за запитом "Івано-Франківського коледжу фізичного виховання"

Про це розповіла голова студентського сенату ПНУ Іванна Батющенко, передає WestNews.

“Місяць тому до мене звернулися студенти Івано-Франківського коледжу фізичного виховання про те, що адміністрація закладу вимагає оплачувати пропущені заняття. Для перевірки закладу було залучено прокуратуру”, – написала пані Батющенко.

Вчора, 3 березня, голова студентського сенату ПНУ поспілкувались із директором коледжу Любомиром Пасічняком. Останній показав документальні підтвердження, що гроші  із благодійного фонду СК “Каменяр”, куди власне студенти й повинні були скидати кошти за “енки”, раціонально використовуються в межах коледжу.

За словами Іванни Батющенко, адміністрація коледжу обіцяла оприлюднити на сайті коледжу документи про рух коштів благодійного рахунку СК “Каменяр” протягом тижня.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 04 березня, 20:22
Масони("каменярі" - працівники каменодобувної галузі обєднались у спілку, яка дозволяла і вимагала дурити і оббирати всіх, крмі своїх членів. Здається у Франції.) придумали як обдирати. В Львові і Нафті свого часу теж так наживались поки ефект від відтоку студентів не перевищив вигоди оплати за "н"-ки.
Відповісти

Гість, 06 березня, 13:54
У цюпу директора
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: