ЄС і США можуть ввести санкції за проведену терористами "націоналізацію"

Проти можливих нових "власників" українських підприємств в "ДНР" і "ЛНР" можуть бути введені санкції з боку Європейського Союзу і США
Результат пошуку зображень за запитом "захарченко плотницький"
 

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, передає "Інтерфакс-Україна".

"Мова йде, насправді, про захоплення, я б навіть сказав, про рейдерство з російської сторони, з боку російських бойовиків. Звичайно, це рейдерство жодною з цивілізованих країн світу не буде визнане і ми вже сьогодні маємо чітку позицію і країн-членів ЄС і США про невизнання - це перший етап", - заявив Єлісєєв.

За його словами, другий етап - введення точкових санкцій проти тих власників і тих компаній, в тому числі російських, які можуть в перспективі стати власниками українських підприємств.

За його словами, російським бойовикам потрібно було сто разів подумати перед тим як робити подібний крок.

  • Як відомо, раніше бойовики "Л/ДНР" заявили, що підприємства під українською юрисдикцією, розташовані на тимчасово окупованій території Донбасу, переходять під "зовнішнє управління" бойовиків "ДНР" та "ЛНР".
  • У Кремлі  заявили, що не вважають "віджиманням" так звану "націоналізацію" підприємств.
  • 3 березня глава МінТОТ Вадим Черниш заявив, що власники українських підприємств, на яких було введено зовнішнє управління з боку бойовиків в так званих "ДНР" та "ЛНР", можуть звернутися в суди з позовами до Росії, юридичною підставою для чого може стати резолюція Парламентської Асамблеї Ради Європи №2133.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Почуй Донбас !, 11 березня, 18:18
Запрещение русского языка, запрещение русской православной церкви,захват православных храмов греко-католиками, угроза жизни русским на подконтрольной территории Хунты, навязывание своих, чуждых для не украинских народам духовных ценностей- тоб-то идеологии ОУН-УПА нащадків "СС Галичина" и их лидиров: Коновальца, Шухевіча , Штефана Бандеры, Шептицького, ну и современных фашистов проповедующих идеологию одной нации и одной церкви. Другие должны покинуть Украину или быть убиты.Всё это в целом заставило на Востке Украины ,и не только, "высказать" своё не согласие с такой совремменной политикой Украины. Всё просходящее беззаконие на Украине потдерживается Соединёными Штатами Америки и щедро финансируется Соросом и госдепом. .Така правда шановні.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: