Сьогодні у Івано-Франківську відбудеться благодійний концерт-реквієм "Білі Ангели"

У понеділок, 6 березня, о 18.00, відбудеться концерт-реквієм «Білі Ангели», присвячений Героям Небесної Сотні та всім героям України. 

 

Організовує відділ освітньо-виховної роботи та організації дозвілля Івано-Франківського національного медичного університету, за сприяння та підтримки керівництва облдержадміністрації. Захід пройде в залі Івано-франківської обласної філармонії, пише прес-служба ІФНМУ.

 

 Запрошується медична, освітянська і вся небайдужа громадськість міста й області. Також організатори запрошують учасників всіх ветеранських та волонтерських організацій, учасників АТО та їхні родини.

 

Зібрані з концерту кошти будуть спрямовані на реабілітацію українських бійців, зокрема, для реабілітаційних заїздів БФ "Творча Криївка" .

 

"Долучаємося до благодійних ініціатив та самотужки проводимо різні благодійні заходи, щоби допомогти тим, які захищають нашу свободу. Завдяки хлопцям і дівчатам, чоловікам і жінкам, які виборюють нашу незалежність на Сході країни , - над нами сьогодні мирне небо... Дякуємо їм! І запрошуємо всіх небайдужих прийти на концерт. Це наша спільна справа", - говорить ректор ІФНМУ Микола Рожко.

 

Вхід вільний. Кожен охочий зможе залишити благодійну пожертву у скриньці.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: