Начальник поліції Прикарпаття відвідав вибухотехнічну службу та сектор криміналістичного забезпечення (фото)

В робочому порядку начальник ГУНП в області полковник поліції Віктор Шкутов та його заступник по напрямку діяльності підрозділів кримінальної поліції Ігор Бабюк відвідали вибухотехнічну службу та сектор криміналістичного забезпечення СУ ГУНП в області, перевірили новопридбане обладнання та ознайомилися з матеріально-технічною базою підрозділів.

4.jpg

7.jpg

6.jpg

Зумовлена така увага керівництва тим, що нині робота вибухотехніків є надважливою та затребувана в умовах сьогодення, передусім, пов'язана вона з терористичними діями на сході Україні. В минулому році до поліції надійшло понад 30 повідомлень про замінування у державних установах, де перебувала значна кількість людей. На щастя, ця інформація після перевірки фахівцями не була підтверджена. Але крім цього, працівниками вибухотехнічного підрозділу торік було здійснено близько трьохсот службових виїздів при цьому розряджено та знищено 72 вибухонебезпечних предмети в т.ч. саморобні вибухові пристрої.

1.jpg

8.jpg

5+.jpg

- Щоб поліція могла протистояти такого роду злочинам потрібно бути мобільною, технічно оснащеною службою, щоб в максимально короткий час проводити перевірки за повідомленням про замінування того чи іншого об'єкта, локалізувати небезпеку та гарантувати безпеку людей, спростовуючи інформацію про замінування, чи знешкодити вибухівку у випадку її наявності,— сказав Віктор Шкутов. Нині цей підрозділ поліції здатний оперативно та професійно працювати як завдяки фаховій підготовці спеціалістів-вибухотехніків так і покращенню матеріально-технічного забезпечення підрозділу. Нещодавно місцевою владою було виділено кошти та придбано обладнання для проведення спеціальних вибухотехнічних робіт з розкриття злочинів у сфері, пов'язаній з використанням різної зброї чи вибухових пристроїв (боєприпасів).

11.jpg

Під час робочого візиту керівництво обласної поліції перевірило новопридбані пристрої та обладнання, обговорили питання, які ще потребують вирішення та поспілкувалися з працівниками вказаних підрозділів.

3.jpg


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: