Прикарпатець малює олівцем реалістичні портрети з фотографій (фото)

Немає щасливішої людини як та, котра займається улюбленою справою. А якщо додати частинку любові, добра, підтримку рідних, плідну працю, віру в себе і надію в краще – то отримаємо неабиякий феномен успіху.
 
http://www.blitz.if.ua/include/img/1cZzvtfeAL8-768x1024.jpg

Не з чуток про підтримку та плідну працю знає 28-річний рогатинець Назар Буряк, який з дитинства захоплювався малюванням. Розвивався в цьому напрямку самостійно та з допомогою мами, яка також небайдужа до образотворчого мистецтва. Починав свій мистецький шлях з стінгазет у школі, різних портретів, пейзажів. Згодом молодий художник зрозумів, що хоче сповна «купатись» у хобі, тож вступив у Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, пише Рогатка

Відкривши перед собою дивовижний світ образотворчості, Назар з натхненним бажанням брав чорний олівець і творив на папері диво. Єдине, що бракувало митцеві, – це віра і впевненість в собі.

«Якби не дружина, не знаю, чи продовжував би я малювати, і чи вдавався б у мене такий хороший результат», –  приємно ділиться Назар. Бо саме його друга половинка Ліля настільки вірить в його потенціал і дар, як, напевно, ніхто інший. Спонукавши  чоловіка на нові звершення, вона щиро підтримує його захоплення і називає Назарову працю великим талантом, який звісно потребує часу, терпіння та натхнення. Найбільшою музою для художника і є його сім’я – любляча дружина та маленький син.

І хоч Назар скромно зізнається, що не вважає себе професіоналом, але має бажання постійно самовдосконалюватись, здобувати досвід і втілювати нові ідеї. Особливо його приваблюють портрети, у яких прагне достеменно передати людські риси характеру, емоції, глибину очей і душі.  

Протягом шести років сім’я їздила країнами Європи на заробітки. Не обійшлось без труднощів і, навіть, розчарувань: нестача роботи, зрада господарів, переїзди з держави в державу. Назар з Лілею пережили нелегкі часи, але це ще більше укріпило пару і надавало сил. Вони постійно були разом, підтримуючи один одного.

http://www.blitz.if.ua/include/img/Ez_mZPH5bts-768x512.jpg

 

Згодом поїхали в італійське місто Ніаполь, де працювали 4 роки. Назар, поєднуючи роботу, не покидав малювання та поступово завів знайомства з багатьма поціновувачами художнього мистецтва. Писав картини , портрети, декорував стіни, здобував досвід та натхнення у багатій на мистецтво країні. Небайдужі люди замовляли і купували чудові роботи українця.

«Італійські ресторани, кафе, готелі і просто фасади будинків модно та престижно – оздоблювати образотворчим декором, зокрема, пейзажами чи карикатурами. Люди в цій країні не просто захоплюються малюванням, вони живуть цим», – розповідає Назар.

Незабаром молода сім’я з маленькою дитиною на руках змушена була повернутись в Україну. Тут родина прагне змін, прогресу та розвитку у своїй справі. Перші кроки для цього уже зробили, адже Назар і Ліля створили сторінку в ВК, приймають замовлення і тішать око рогатинців своїми творами. Чоловік планує знайти хорошу та потрібну роботу в Рогатині, і вірить: попри труднощі, все ще попереду.

http://www.blitz.if.ua/include/img/A0m0Bl65uPA-1.jpg

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/INVSlUuugHA.jpg

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/LSHu1OlWXMA.jpg

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/vASAbVHhrFk-683x1024.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 06 березня, 18:58
Малюнки гарні, але про реалістичні фото це перебільшили. Є багато талановитих художників успіху всім Вам.
Відповісти

Гість, 06 березня, 20:34
Не гони, це вищий пілотаж
Відповісти

Гість, 06 березня, 21:20
вивіски рагулям буде малювати
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Фоторепортаж: