Через спостережливих активістів, голова Івано-Франківської обласної ради поки буде без шалено дорогого позашляховика

Як повідомляли раніше ЗМІ, комунальне підприємство Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна в січні 2017 року за результатами тендеру замовило ТОВ “Класик-авто” автомобіль вартістю 1,05 млн грн.

 Результат пошуку зображень за запитом "олександр сич+позашляховик"

Згідно інформації в системі «Прозорро», семимісний Toyota Highlander 2.7L Comfort 2016 року випуску повинен мати круїз-контроль, тризонний клімат-контроль, камеру заднього виду з динамічною проекцією, аудіосистему Toyota Touch 2 (радіо, СD/MP3/WMA) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 6.1 та 6 динаміками, подушки безпеки. Конкурентами «Класик-авто» у відкритих торгах були івано-франківське ТОВ «Модерн-авто», а також ПАТ «Івано-Франківськ-авто».

 

«Модерн-авто» запропонувало вищу від «Класик-авто» ціну, а пропозиція «Івано-Франківськ-авто» була нижчою – 1,01 млн грн. Однак, вона була відхилена, оскільки фірма запропонувала і інше авто – KIA Sorento, чиї характеристики не відповідали технічним вимогам тендерної документації.

 

Експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» детально проаналізували цю закупівлю, виявили ряд суттєвих порушень та оскаржили її. За нашим зверненням, Управління Західного офісу Держаудит Служби України вивчило усі представлені докази і встановило, що в порушення ст. 3, п. 1 ч.2 і ч.4 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», тендерна документація замовника містила вимоги, що обмежували конкуренцію і призвела до дискримінації учасників, пише ТіЗ.

 

Встановлено, що у технічних вимогах до предмету закупівлі «Тойота Хайлендер» (або еквівалент), Замовник вказав конкретну торгову марку авто, деталізовані технічні характеристики без обґрунтування.

 

Окрім того, встановлено, що договір укладено з учасником-переможцем торгів – ТОВ «Класик АВТО», який є пов’язаною особою з іншим учасником торгів. За результатом звернення даний договір розірвано.

 

17121921_1545260062173949_1716282995_o

17101230_1545260045507284_1781555952_o

Директором та власником івано-франківського ТОВ «Класик-авто» є депутат Вовчинецької сільради Василь Угренюк.

 

Івано-Франківську обласну раду очолює «свободівець» Олександр Сич. Директором комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна є Віталій Костишин.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 06 березня, 19:44
правильно, душіть свободу
Відповісти

Петя Целофан, 06 березня, 20:33
семимісний Toyota Highlander 2.7L Comfort 2016 року випуску повинен мати круїз-контроль, тризонний клімат- контроль, камеру заднього виду з динамічною проекцією, аудіосистему Toyota Touch 2 (радіо, СD/MP3/WMA) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 6.1 та 6 динаміками, подушки безпеки....Клас -КОМФОРТ!!!!В іншому свою імбіціильну задницю зоотехнік сич возити не може!мовітон греб його мать! Це п.із..ц...совісті взагалі немає у падли!В очі ссить і каже шо роса!ось тобі і революція "гідності"..І чим сволота кращі від ригів?відрижка нах
Відповісти

Богдан ІФ, 06 березня, 21:00
Злі ви усі! люди тєжко гарують, 01.01.2017 р. укладають договір,а ви жалієте 7-місну машину "Тойота гуцул" голові самої "гуцульської" облради, збідованому Сичу. Відав. в меньчу не влізає його (чого нема, того нема) лице!!!
Відповісти

Гість, 06 березня, 21:42
Срав він на всіх вас. Ви пішіть собі тут, шо хочете, а він далі буде робити, шо захоче. Бо нічо йому не зробите. Зарплата 30 тис. І не відповідає за ніц.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: