Губернатор розповів навіщо Прикарпаттю добрі дороги

«Минулого року спільними зусиллями нам вдалося залучити на ремонт основних автомагістралей області майже 1 мільярд 200 мільйонів гривень, а це на 450 мільйонів більше, ніж у 2015 році, - зазначив, звітуючи перед громадськістю області голова ОДА Олег Гончарук.
Результат пошуку зображень за запитом "ремонт доріг"
 

 - Ми свідомо робили акцент на першочергове проведення ремонту магістральних доріг державного значення, які проходять через нашу область, з’єднуючи Івано-Франківськ із сусідніми обласними центрами, розуміючи що це дасть поштовх до розвитку інших галузей економіки».

Очільник Прикарпаття наголосив, що основна увага приділялася якості виконання робіт, де ключову роль відіграла активна позиція громадськості. Як спільний результат – відкриті конкурсні торги з обов’язковою умовою: гарантійний термін експлуатації повинен становити не менше десяти років.

Посадовець зазначив, що за підтримки місцевих рад, на ремонт доріг було спрямовано понад 305 мільйонів гривень із місцевих бюджетів. Загалом за два останні роки в області  відремонтовано 212 кілометрів доріг на суму більше двох мільярдів гривень.

Досягти таких результатів у розвитку дорожньої інфраструктури вдалося завдяки розумінню і підтримці  Президента України, Уряду, керівників місцевих органів влади.

На переконання Олега Гончарука, добротний стан доріг сприяє розвитку багатьох галузей економіки, насамперед, туризму.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 07 березня, 0:35
Пане Гончарук!За вашої безпосередньої підтримки, в рамках програми "Найкраща вулиця в Україні", з держаного бюджету України профінансовано капітальний ремонт вулиці Дудаєва, яким передбачалося прокладання каналізаційної мережі для відводу стічних вод, настил дорожнього полотна, облаштування тротуарів, тощо. Не знаю, чи підрядник освоїв бюджетні кошти, чи здав в експлуатацію дорогу, але по факту маємо наступне: каналізаційні люки провалюються, стічні води не стікають із-за того, що відводи знаходяться вище рівня нахилу асфальтного покриття у зв'язку з чим утворються великі калюжі; не зроблені до кінця тротуари; всі узбіччя дороги захаращені мусором і рештками старого асфальту, бордюр, який залишив після себе підрядник; частина дороги залишилася неасфальтованою; після зими, на частині асфальтового покриття почали з'являтися корозії і ями; вулиця не прибирається, все розрито, в болоті. Це є результат бездіяльності міського голови і в тому числі вашої безвідповідальності, адже ви доклали багато зусиль, щоб знайти кошти на ремонт вулиці і так безгосподарськи їх використати - це злочин.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Інвестиції: