В МЗС очікують, що Україна виграє позов проти Росії в суді ООН

Українська сторона очікує прийняття Міжнародним судом ООН рішення, яке б задовольнило позовні вимоги про введення тимчасових заходів в рамках справи України проти Росії для залучення РФ до відповідальності за акти тероризму і дискримінації.

 

Результат пошуку зображень за запитом "гаазький суд"
Про це заявила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль журналістам після засідання суду в понеділок, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми вважаємо, що у нас є всі підстави очікувати на прийняття судом позитивного рішення, тому що ми не просимо нічого зайвого, що виходило б за рамки компетенції цього суду. І ми не просимо нічого, що виходило б за грань виконання країною-підписантом цих конвенцій своїх зобов'язань відповідно до конвенції", – сказала вона.

Зеркаль також висловила впевненість, що позовні вимоги України суд задовольнить.

"Для України це буде перше юридичне закріплення відповідних зобов'язань Російської Федерації дотримуватися як конвенцій, так і рішень суду. Крім того, це фактично виведе Росію в інший клуб країн, що не виконують ні міжнародне право, ні рішення суду. А це вже інша площина відносин", – зазначила вона.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Політика: