В Івано-Франківську підведено підсумки роботи у сфері цивільного захисту міста за 2016 рік

В управлінні з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради 3 березня 2017 року відбулася нарада, в ході якої підбито підсумки роботи міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в 2016 році та завдання на 2017 рік.

Перед початком роботи всі учасники наради хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих шахтарів на шахті «Степова» Львівської області.

Із вступним словом та визначенням пріоритетних напрямків у роботі управління, сил і засобів цивільного захисту виступив заступник міського голови Олексій Кайда. Під час виступу він наголосив, що робота служб і надалі повинна бути зосереджена на запобіганні виникнення надзвичайних ситуацій, оперативному і професійному реагуванні на них, забезпеченні пожежної і техногенної безпеки в місті. Також О. Кайда вручив подяки міського голови фахівцям з цивільного захисту, які працюють на підприємствах, організаціях та установах міста і визнані кращими за підсумками роботи у 2016 році.

З інформацією про роботу міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту перед присутніми виступив Ігор Влізло.

В нараді також взяли участь та виступили В. Мацалак – начальник міського відділу управління ДСНС в області, І. Корольчук – начальник відділу управління цивільного захисту ОДА, А. Павелко – начальник циклу практичної підготовки обласних та міста Івано-Франківська курсів удосконалення керівних кадрів та старший майстер курсів В. Курилович.

 

Підведено підсумки роботи у сфері цивільного захисту міста за 2016 рік

Підведено підсумки роботи у сфері цивільного захисту міста за 2016 рік


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Суспільство: