Президент нагородив прикарпатку орденом княгині Ольги

Оприлюднено Указ Президента України №56/2017 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня".

Президент нагородив калушанку орденом княгині Ольги

”Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня ТЕБЕШЕВСЬКУ Оксану Степанівну — учителя Голинської загальноосвітньої школи І-III ступенів Калуської районної ради, Івано Франківська область”, — йдеться у документі, інформують ”Вікна”.


Орден княгині Ольги I, II, III ступенів — державна нагорода України для відзначення жінок за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім’ї.


Знак ордена княгині Ольги ІІІ ступеня виготовляється з посрібленого томпаку і має форму овалу, з’єднаного вгорі з декоративною колодкою у вигляді банта.


На лицьовому боці знака на білій емалі — зображення княгині Ольги, обрамлене орнаментом і прикрашене чотирма аметистами прямокутної форми..


Довідка. Оксана Тебешевська — Заслужений вчитель України, член Івано-Франківської обласної організації НСПУ, депутат Івано-Франківської облансої ради від ВО “Свобода”.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: