Чотирьох прикарпатських працівників управління юстиції звільнили через хабарництво

За 2016 та 2017 роки в області на отриманні неправомірної вигоди спіймали чотирьох працівників прикарпатського управління юстиції.

Результат пошуку зображень за запитом "хабар"

 

Про це говорили під час засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади 7 березня.

Заступниця голови управління Наталія Рожковецька повідомила, що минулого року було відкрито дві кримінальні справи на працівників виконавчої служби Івана Кравчука та Андрія Гуменяка, яких звільнено з роботи. Також звільнили двох працівників управління юстиції у Яремче за факт хабарництва.

Голова комісії Тарас Виноградник запитав, які заходи для попередження корупції проводяться.

Пані Наталія зазначила, що цим займається Громадська рада, була створена спеціальна ініціативна група. Однак посадовець не знає, хто очолює раду та скільки разів відбувалося засідання.

«Ми говоримо про публічність роботи. Це має бути відомо», – прокоментував пан Тарас.

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 08 березня, 18:18
Тільки жити починали, одружились, субсидії оформили. І атка жорстокість - принесли в жертву новинам для США. А на їх місцях тепер інші жити починають.
Відповісти

Гість, 02 квітня, 22:53
"Однак посадовець не знає, хто очолює раду та скільки разів відбувалося засідання" P.S. Брехуха ще та, посадовець пані Наталя!) ГАНЬБА !
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: