У прикарпатській поліції жінок привітали з весняним святом (фото)

З нагоди відзначення Міжнародного дня прав жінок та миру начальник поліції Івано-Франківщини Віктор Шкутов привітав матерів та вдів загиблих правоохоронців, дружин зниклих безвісти прикарпатських правоохоронців та жінок-працівниць з весняним святом.

7.jpg

9.jpg

Перш за все Віктор Шкутов подякував матерям та дружинам загиблих та зниклих безвісти правоохоронців за мужність і витримку на долю яких випало пережити тяжке горе – втрату сина чи чоловіка-правоохоронця. Відповідно до наказу з нагоди відзначення цього свята їм надали матеріальну допомогу.

1.jpg

2.jpg

4.jpg

3.jpg

5.jpg

Вшановуючи жінок, Віктор Володимирович відзначив, що: «Світ існує завдяки жінці. Вона дарує життя, виховує дітей, бере на свої тендітні плечі безліч турбот. Їй вистачає духовних сил не тільки надихати на звершення інших, а й самим досягати вершин у найрізноманітніших сферах. Сьогодні жінки працюють практично у кожному підрозділі поліції, - 15 з них брали участь у проведенні антитерористичної операції у східних областях України та отримали статус учасника бойових дій. Щиро дякую Вам за службу, жінки-правоохоронці, за одвічну жіночу мудрість, доброту, професійність. Бажаю Вам щастя, прихильності долі, гармонії у стосунках. Щоб міцними були Ваші сім’ї, щасливим – кохання, здоровими і розумними – діти, здійсненими – мрії. Щоб у Ваших родинах завжди панували тепло і затишок, а у справі служіння Україні, якій Ви присвятили своє життя, Ви досягли високих звань і здобули шану та повагу людей. Зі святом Вас, дорогі жінки!»

12.jpg

6.jpg

На завершення урочистих заходів відбувся святковий концерт.

10.jpg

11.jpg

16.jpg

17.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: