Прикарпатці продовжують допомагати нашим бійцям на передовій (фото)

Днями перший заступник голови РДА Ігор Бринський побував у зоні проведення Антитерористичної операції та передав гуманітарну допомогу вихідцям із Тлумацького району, які проходять військову службу за контрактом у Донецькій області.
http://www.if.gov.ua/files/img/159.jpg
 

Супроводжували вантаж приватний підприємець із селища Обертин Віталій Король, громадський активіст із міста Тлумача Василь Сірман та депутат Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Володимир Нижник. Пальне, для здійснення поїздки, надали із Благодійного фонду Агрохолдингу «Мрія» (кер. В. Мартинюк) та ТзОВ «М’ясодар» (кер. Т. Скоморовський).

Цього разу продукти харчування, домашню консервацію, одяг, книги та інші товари першої необхідності було передано військовослужбовцям 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та п’ятого окремого батальйону Української Добровольчої Армії.

До формування допомоги долучилися небайдужі жителі сіл Братишів, Гавриляк, Гарасимів, Гостів, Кутище, Палагичі, Підвербці, Хотимир, Яківка, а також працівники Тлумацької центральної районної лікарні, відділу освіти районної державної державної адміністрації, представники сільськогосподарського підприємства ТзОВ «Штерн Агро».

Поспілкувавшись із бійцями АТО, Ігор Бринський зазначив, що незважаючи на ситуацію у країні, військовослужбовці не занепадають духом та вірять у перемогу.

http://www.if.gov.ua/files/img/157_(1).jpg

 

http://www.if.gov.ua/files/img/155_(1).jpg

 

http://www.if.gov.ua/files/img/158_(1).jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: