В обласній раді відбувся День депутата (фото)

Напередодні чергової сесії обласної ради відбувся День депутата. З метою максимально ефективної роботи під час сесійного засідання прикарпатські обранці ознайомилися з проектами рішень, які виносяться на розгляд сесії. Раніше, президія обласної ради включила до проекту порядку денного першого пленарного засідання більше чотирьох десятків питань.

Опісля фахівці облдержадміністрації ознайомили присутніх з особливостями подання електронних декларацій у 2017 році. Адже, згідно із Законом України "Про запобігання корупції", депутати місцевих рад є суб’єктами декларування.

Звітувати про свої доходи та майно обранці зобов’язані кожного року у період з 1 січня по 1 квітня, під час звільнення з роботи, а також наступного, після звільнення, року. Окрім цього, вони повинні повідомляти Національне агентство з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані.

Фахівці також наголосили, що зазначення в декларації завідомо недостовірних відомостей може тягнути за собою дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: