Прикарпатський чиновник відкидає усі звинувачення у свій бік від скандального місцевого «активіста»

В Івано-Франківську виник конфлікт між в.о. директора ДП “Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат” Петром Гриником та редактором видання “Голос Інфо” Віталієм Чорненьким. Останній звинуватив чиновника в умисному розвалі підприємства та участі у “старих схемах”.


З цього приводу сьогодні, 9 березня, в Івано-Франківську відбулася прес-конференція, передає WestNews.

В матеріалі, який пан Чорненький опублікував на своєму ресурсі, йшлося, що “за чотири місяці перебування Гриника на посаді керівника військового лісгоспу, борг підприємства зі сплати податків виріс з 32 млн. грн до 42 млн. грн, було зупинене погашення заборгованості перед концерном «Військессетменеджмент» (430 тис. грн), зупинена програма відновлення поглибленої переробки деревини, відновлена практика продажу лісопродукції без проведення відкритих торгів”.

В свою чергу, Петро Гриник заперечив інформацію, подану Віталієм Чорненьким. Він навів свої дані: за 2016 рік ліспромкомбінатом було отримано доходів на 77 млн 660 тисяч, а чистого прибутку – 2 млн 499 тисяч гривень.

Фото АН "Фіртка"

Фото АН “Фіртка”

Щодо заборгованості підприємства, то пан Гриник підкреслював, що зустрічався і з представниками міської влади Івано-Франківська, і прокуратури, і ДФС з метою реструктиризувати борг. Мовляв, борги комбінату є виною його попередників.

На це присутній на заході громадський активіст Роман Островський заявив, що програму з реструктиризації боргу розпочав ще попередник пана Гриника.

“Якби я йшов на те, щоб розвалити комбінат… Я ходив до мера міста, до податкової просити їх, щоб нам розтермінували борги в 15 млн гривень. Це борги моїх попередників. Міська влада, ДФС та прокуратура пішли нам на зустріч”, – розповів Петро Гриник.

Слова чиновника підтвердив і присутній на прес-конференції заступника військового прокурора Івано-Франківського гарнізону Володимир Гуділін. Він додав, що системних та грубих порушень у діяльності комбінату не було виявлено.

Після цього Віталій Чорненький повідомив про те, що ще 3 березня звернувся до Головного військового прокурора України Анатолія Матіоса з приводу нібито незаконного будівництва багатоповерхівки на відомчій земельній ділянці підприємства у Кам’янці-Подільському.

Петро Гриник наголосив, що проект будівництва будинку було розроблено ще в 2008 році. Окрім цього, кілька квартир було виділено для учасників російсько-української війни. Мовляв, він консультувався з юристом з цього приводу, і той запевнив його, що все законно.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: