Наречені з Івано-Франківщини перемогли в телевізійному шоу

У новому випуску телевізійного шоу "4 весілля" наречені з Надвірної перемогли своїх конкурентів та виграли "медовий місяць" у Туреччині.

Наречені з Івано-Франківщини перемогли в телевізійному шоу

 

За краще та ефектніше весілля у новому випуску медсестра Інна з Західної України змагалася з дівчиною нетрадиційної орієнтації Олександрою з Києва, вагітною Іриною з Вінниці та активною Аліною з Дніпропетровська.

18-річна Інна з міста Надвірна познайомилася зі своїм коханим ще в дитинстві. Молоді вирішили, що хочуть розділити свято з більшою частиною жителів свого міста, тому запрошених на весіллі було 260 осіб, а бюджет цього весілля був найдорожчим серед інших наречених  —150 тисяч гривень.

Весілля зіграли у традиційному українському стилі з вінчанням. Інна обрала просту, але дуже стильну весільну сукню ніжного кольору, а гостей дивували місцевим бармен-шоу.

За результатами головування дівчат, пара з Прикарпаття стала переможцем програми і отримала путівку в Туреччину.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 10 березня, 20:56
В Надвірній мер нормальний мужик і добра людина
Відповісти

Дружба, 11 березня, 11:43
То він одружувався по телевізору?
Відповісти

Гість, 10 березня, 22:25
Оце ведучий "пролажав"....Аж 3 раза сказав,що Надвірна-це Закарпаття....Яке Закарпаття....Прикарпаття...
Відповісти

Гість, 10 березня, 22:31
Се просто позорище... Не знав що живу на Закарпатті!!! Треба паспорт мадярський віроблєти... Режисери чи хто там відповідає за випуски сеї програми - 0 Чого ці селяни назвали себе "з Надвірної". Пнів ще не входит до ОТГ Надвірна!!! Просто позорище!!!
Відповісти

Гість, 11 березня, 8:23
Вони з Пасічної,а не Пньова....
Відповісти

Гість, 11 березня, 11:42
"Закарпаття", "Закарпаття" - думав причувається спочатку. Чи може це нові обєднані громади забрали з адміністративної структури Івано-Франківської області Надвірну до Закарпаття. В шоу не тільки це настрожило, а виставлялння релігійними фанатиками мешканців Франківщини. А потім було весілля лесбіянок у Києві по сценарію. Шоу таки шоу.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: