Сьогодні в центрі Івано-Франківська демонтували пам'ятник Гомеру Сімпсону (фото)

 Сьогодні, 10 березня в Івано-Франківську демонтували пам’ятник відомому герою мультсеріалу “Сімпсони” Гомеру Сімпсону.

Журналістам WestNews вдалось з’ясувати причини демонтажа пам’ятника Сімпсону.

“Пам’ятник забрали на перекраску. Маю надію, що скоро він поверниться на своє місце”, – заявив співавтор скульптури Сергій Дубей.

До слова, автором скульптури став Богдан Гладкий.

Перший у світі пам’ятник герою мультфільму Гомеру Сімпсону, який розташований в Івано-Франківську на вулиці Січових Стрільців, встановлений незаконно.

Про це говорили під час виконкому 23 лютого. Міський голова Руслан Марцінків доручив скульптуру узаконити, а в іншому випадку – демонтувати.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 10 березня, 18:57
правельно зробили що демонтували нема чого щоб тут столи пам'ятники чужи героям америки геть і ганьба американському гомеру
Відповісти

Гість, 10 березня, 21:28
Лікуйся, православний терорист з Норхайма.
Відповісти

Гість, 10 березня, 19:15
Думаю, що його в місті не потрібно взагалі.
Відповісти

Гість, 11 березня, 8:24
100% не треба того опудала.
Відповісти

Гість, 11 березня, 11:08
100% Гомер всесвітньовідомий, а опудало це ти.
Відповісти

Гість, 10 березня, 21:39
В телевізорі і в душах - є. З міста уже ніяк Гомера не викинеш. Змініть думку.
Відповісти

Гість, 11 березня, 8:23
млять, хто тобі сказав що 99% українців знають твого гомера? нах воно треба?
Відповісти

Гість, 11 березня, 11:07
Хто тобі сказав що не знають? Ти як в цю тему зайшов?
Відповісти

Марцінків, 10 березня, 19:52
на мою тещу схожий
Відповісти

Гість, 10 березня, 21:29
Не підписуйся чужою фамілією і не прикращай свою реальну тещу Гомером.
Відповісти

Гість, 10 березня, 21:07
На Бандеру похож как капля воды!И его убрать на хуй!
Відповісти

Гість, 10 березня, 21:27
Пішов на х** гомосек німецький.
Відповісти

Гість, 10 березня, 21:26
А я вже злякався. Верніть Гомера в нових синіх штанах.
Відповісти

Гість, 10 березня, 22:49
А мені подобаюсь Гомер,вернуть його назад
Відповісти

Турист, 11 березня, 8:58
Чим більше уваги до міста,тим більше туристів..Більше туристів,більше грошей в місті.Математика проста. Ваші думки про те,треба чи не треба це добре.Але якщо туристам подобається жахлива Ейфелева вежа (як колись вважали самі Парижани) ,то чому її досі не демонтували по проханнях Парижан??
Відповісти