Прикарпатська облрада підтримала блокаду окупованих територій

Сьогодні, 10 березня в Івано-Франківську розпочалась сесія обласної ради. На порядку денному близько сорока питань.
news-image: Прикарпатська облрада підтримала блокаду окупованих територій
 

Розпочали засідання із "Звернення до президента, прем'єр-міністра, голови парламенту щодо визнання частини території України окупованою Росією, підтримки блокування торгівлі з тимчасово окупованими територіями та вжиття негайний заходів для зміцнення енергетичної безпеки України".

На підтримку звернення висловились фракції "ВО "Свобода", "Самопомочі", "УКРОПу", "Батьківщини" та "ВОЛІ". Окрім того, депутати запропонували нарешті назвати війну війною, припинити бізнес з окупантом та заборонити розгін блокадників. 

«Відсутність чіткої політики держави викликає обурення людей, проявом якої стала блокада добровольцями торгівлі з окупованими територіями. Люди, які в 2014 році захищали державу, яка не мала можливості захистити себе і своїх людей, через 3 роки війни знову виконують функцію держави та зупиняють ганебну торгівлю з окупантом, яка збагачує олігархів по обидва боки від передової та допомагає Росії фінансувати окупацію», - йдеться у зверненні.

Також голова фракції ВО "Свобода" Михайло Королик запропонув розіслати це звернення іншим обласним радам, аби вони теж прийняли такі звернення до центральної влади.

"Нещодавно ми виходили на марш проти підвищення тарифів та на пітримку блокади. Закликаю всіх приєднуватись, бо якщо ми обурюємось тільки на кухні, то влада цього не почує", - зазначив Королик.

Водночас депутат Микола Палійчук пікреслив, що майже 80% прикарпатців підтримує блокаду торгівлі з тимчасово окупованими територіям, тож депутати повинні це підтримати.

"Пора вже визначитись - ви з народом, чи ви в шоколаді", - зауважив Палійчук.

У підсумку, за проект рішення проголосував 61 депутат.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 10 березня, 19:50
А право українця на озброєний самозахист чому не підтримали? Чи то тільки голові обласної ради можна з нагородним короткостволом своє життя і майно захищати, а всім іншим прикарпатцям - зась? Громада області просить підтримати звернення щодо прийняття законопроекту 1135-1 "Про цивільну зброю та боєприпаси". В іншому випадку просимо всіх не дуже законно нагороджених відзнакою вогнепальна зброя здати зброю у обласне управління нац. поліції за адресою вул. Сахарова 15. Громада нагадує всім напівлегально нагородженим - добровільна здача вогнепльної зброї, боєприпасів чи вибухових речовин звільняє від кримінальної відповідальності.
Відповісти

Гість, 10 березня, 21:15
Забрати зброю в усіх несилових непідготовлених і нестатутних організацій і огранів. Зробити всіх рівними змусивши виконувати правила мажорів, а не усіх робити мажорами на дорозі. Здоровий глузд і цивілізація бляха потрібні. Хочете зброї - в "АТО" її повно.
Відповісти

Гість, 10 березня, 23:57
Добре, заберіть зброю у Пашинського і його дружини, або хоча б поясніть, хто і як це зробить. А нарахунок АТО - то вже би мали совість - як людей на передову мобілізовувати - то давай, ти готовий, бери автомат, а тут чомусь усі, крім чинуш і депутатів, суддів і прокурорів різко неготові себе за допомогою зброї захистити. Я вже не хочу нагадувати, хто там на Сході першим на сторону сепарів переходив. Якось двулично - мені можна, бо я Антон Геращенко, друг Авакова , або я міністр Гриневич і в мене недавно було 50-ти річчя і мене нагородили пістолетом, чи я Геннадій Москаль і мене ще Кучма нагородив. А ви вчитель Петренко і педіатр Климончук - неготові, бо так вважаємо ми, незовсім законно нагороджені зброєю. І ще одне - тільки ймовірність наявності зброї у простої людини стримуватиме мажорів, бо від кулі ні татові гроші, ні продажні судді не врятують.
Відповісти

Гість, 11 березня, 11:00
Не прокотить забрати в мажорів люди самі озброються і повбивають їх удома. Майдан з початку теж був беззбройний.
Відповісти

Гість, 10 березня, 21:24
Допис "Гість, 10 березня, 21:15" не порохоботство, а просто небажання ще більше ускладнити ситуацію. Порошенки втечуть з Радою на вілли закордон, а українцям залишаться озброєнні неконтрольовані банди як це було в історії "Дикого Заходу" поки армія з шерифами не придушила це через століття і американці поховлаи зброю дома, а в білих штатах взагалі вона вважається непотрібною і забороненою для носіння в громадських місцях. У нас немає ні армії, ні шерифів - всі психи і банди будуть тероризувати українців доки не покичуть когось з закордону врятувати ситуацію. І не факт що це буде армія НАТО обовязуково. Думайте, а не кричіть як діти на цукерку: "хочу".
Відповісти

Гість, 11 березня, 8:36
На сегодняшний день вооружённые дикие банды это бандерогаденыши из западной Украины и тупой ,настроенный на пьяную голову молодняк!Но это не долго будет продолжаться!!!!!!!
Відповісти

Гість, 11 березня, 11:00
Іди нахер флудилка на 100%. Нецікавий.
Відповісти

Гість, 11 березня, 0:24
Як це треба не любити українців, щоб називати їх бандитами і психами, які будуть когось тероризувати. І вже не "хочу", а "вимагаю" рівних прав для всіх.
Відповісти

Гість, 11 березня, 11:02
Як же це треба не любити українців перекруючи сказани вимагати появи банд і психів, які тероризуватимуть українців. В Росії і "ДНР" з "ЛНР" вимагаймо роздати всім зброю.
Відповісти

Гість, 10 березня, 20:19
Гарно написано, тим більше, що 80% прикарпатців підтримують право українців на озброєний самозахист, бо ми не гірші від молдаван чи грузин.
Відповісти

Гість, 10 березня, 21:19
Молдавія найбідніша країна Європи з найменшою мінімальною зарплатнею біля 200 євро. Молдавани в ЄС менше заробляють ніж в Україні за часів злодія Януковича... Не той приклад. Люксмембург -1500 євро. Своїм розумом жити потрібно. Поки є вибори і влада так сяк боїться людей - збройну анархію влаштовувати зарано.
Відповісти

Гість, 11 березня, 0:07
Молдову наведено як приклад пострадянської республіки, в якій громадяни отримали право на самозахист ще у 1994 році і, о диво, непрестріляли себе і своїх дітей у пяному угарі, як тут деякі нагороджені українців лякають. Тому я вважаю приниженням українців, коли починають говорити про збройну анархію чи ще якусь маючню, коли у людей зявляється право на самозахист. Гроші тут ні до чого, а йдеться про двуличність і лицемірність нашої влади. Тому починайте жити своїм розумом, а не слухайте байки Шкіряка чи Юрія Тимошенко про не той менталітет українця.
Відповісти

Гість, 11 березня, 11:28
Брехунів які бажають утриматись при владіразом з їх шефами звісно нема чого слухати. Не за їх маєтки переживаю. Не проти щоб їх яв 1917 поубивали разом з ПРами і ОПоблоками і КПУ фальшивими. Але не хочу терору населення України бандами. Проти 5-ти десяти озброєних обєднаних в банду при прожаній владі, людина, яка ходить на роботу і водить дітей в садок не вистоїть і з дозволеним кулеметом. Полякати владу? Мільйон зареєстрованої зброї під час Майдану, досвідчені мисливці не гірше снайперів, які розстріляли майданівців. Від кого потрібен самозахист зараз? Від мажорів і влади. А з масовим продажем зброї збройними фірмами додасться необхідність самозахисту й від озброєнних не ножами, а пістолетами гопників. Ви уявляєте що таке вільна у обігу зброя у селі на перефирії? Ви впевнені що в Молдові усе гаразд при обігу зброї?
Відповісти

Гість, 10 березня, 21:12
Нарешті
Відповісти

«по плодам их узнаете их» От, 10 березня, 21:43
Запрещение русского языка, запрещение русской православной церкви,захват православных храмов греко-католиками, угроза жизни русским на подконтрольной территории Хунты, навязывание своих, чуждых для не украинских народам духовных ценностей- тоб-то идеологии ОУН-УПА нащадків "СС Галичина" и их лидиров: Коновальца, Шухевіча , Штефана Бандеры, Шептицького, ну и современных фашистов проповедующих идеологию одной нации и одной церкви. Другие должны покинуть Украину или быть убиты.Всё это в целом заставило на Востке Украины ,и не только, "высказать" своё не согласие с такой совремменной политикой Украины. Всё просходящее беззаконие на Украине потдерживается Соединёными Штатами Америки и щедро финансируется Соросом и госдепом. .Така правда шановні.
Відповісти

Гість, 11 березня, 9:30
Что ты несешь - какой захват, какая угроза жизни - что за бред киселевский. Да украинцы наиболее толерантны к вам, убогим, хотя должны бы обращаться с вами, как это делают прибалты, особенно после того, что вы им наделали. Ты эти сказки рязанским бабам и их пьяным мужикам на завалинке рассказывай. Из за этой вашей генетической лжи и подлости, зависти и ненависти никогда вы украинцам больше братьями не будете, кирзачьё.
Відповісти

Гість, 10 березня, 22:10
Правда в тому що рускій мір з Сибірами і катівнями нам не потрібен. Убивають українців спонсоровані Росією, а не США. Котись нахрен, враг народа, шановний.
Відповісти

Гість, 11 березня, 9:30
А от в Україні, США чи ЄС тюрем-катівень нема. Тільки в Росії є. Тому Україна живе краще, як Росія.
Відповісти

Гість, 12 березня, 0:46
Прикапатье это голе каміння на теле Земного шара,ни одно предприятие не работает,старики мрут,рагулята разбегаются,девочки торгуют....мовчки шановні,не пискуйте,Ваша песненка спета..
Відповісти

Гість, 11 березня, 11:03
США і Європа і ще мільярди людей живуть краще Росії. Так біжанця з Росії повертаютсья в Україну бо їм там гірше.
Відповісти

Гість, 11 березня, 8:39
Присутствие на территории Украины западенского бандерья это и есть кончина страны!Или это быдло тупое ли существование страны!
Відповісти

Гість, 11 березня, 11:05
Напише ще щось істеричне. В Росії величезна території, а декілька дурнів не можуть у ній вміститись, розлазяться вчити розвалених доріг і алкоголізму інших. Бандерівці у себе вдома. А вам відповідати, зайди.
Відповісти

Гість, 11 березня, 9:18
Ну да, только население Донбасса, завезенное неизвестно из какой немытой расеянской глубинки вместо убитых голодомором украинцев, считается коренным населением Украины. Все остальные регионы - неправильные, ненастоящие, придуманные - очень бы вам, недоимперцам хотелось бы. Но я, русский по крови и украинец по духу, говорю вам - пшли вон псы смердячие из моей матушки Украины. И называйте меня как хотите - власовец или бандэровец - вы, подлые захватчики, мне не братья. Вам никогда не понять вольного духа украинского. Потому еще Пушкин о вас сказал: "Прощай немытая Россия - страна рабов, страна господ..."
Відповісти

Гість, 11 березня, 9:21
Извиняюсь - Лермонтов, но суть та же.
Відповісти

Гість, 11 березня, 9:59
Видно добрих піз--лєй дали хлопці з ОУН москалям підчас другої світової, що їх аж дотепер трясе і бандерівці всюди ввижаються.
Відповісти

Гість, 11 березня, 11:36
Террористами назвали миллионы людей ДНР и ЛНР, только лишь потому, что они боролись за свое право говорить на родном языке и сохранить свою историю. Пришедшие к власти вооруженным путем, также будут свергнуты, справедливость восторжествует.
Відповісти

Гість, 11 березня, 11:48
Кому не давали говорити на російській мові? Захотіли російських дотацій. Отримали малувато. Ніхто не відбудовувати сіру зону Донбас. Справедливість - вернути їх за Урал.
Відповісти

Гість, 11 березня, 11:06
Тільки таке і памятають і поважають москалі, нація культу тюрьми.
Відповісти

Гість, 11 березня, 11:19
Чого це поліція останнім часом всіх підряд затримує і обшукує? Зі спини підбігають і вимагають показати кишені, оверховий огляд - щастить якщо є документи. Потім одразу ж до наступного через хвилину. І відпускають звичайно. Став свідком такого. Це повязано з блокадою? Владу показують і тероризують населення?
Відповісти

Гість, 11 березня, 16:10
Так это майданная демократия на лицо!Скоро будут милиполи сразу к стенке ставить так как рожей не получился!Слава Богу что Крым,Лугандон свалили с этого идиотизма а Поляки,Румыны,Венгры,Словаки скоро о себе аявят "по брацки"
Відповісти

Гість, 11 березня, 17:36
Під автомат Захарченка без усяких прав клянчити пенсію в України. Чекати відключення світла. В Бурятію нехай валять піднімати депресивні регіони Росії, а не шукати хто блільші дотації дасть. Ідіоти москальські.
Відповісти