На «Пасічній» п’яне «бидло» поглумилося над прапором України (фото)

Вранці 11 березня 38-річний франківець поглумився із прапору України.

Знаходячись по вулиці Тролейбусній, 1 чоловік у стані сильного алкогольного сп’яніння з торгового центру “Вопак” зірвав прапор України, кинув на землю та потоптав ногами. Коли перехожі почали обурюватися, чоловік почав ображати людей та витер у прапор ніс.

Патрульні затримали чоловіка та передали слідчо-оперативній групі.

Днями чоловіка вже очікує суд за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство), адже зловмисник потрапляв у поле зору правоохоронців і раніше, повідомляють “Галці” у Патрульній поліції Івано-Франківська.

поліція



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 11 березня, 17:39
Поцілуй свояю мамку в піську дебіл москальський. Звідки тобі знати що зробилиб українців. Тебе на шмаття поравли б виродка непрошеного.
Відповісти

Гість, 11 березня, 22:16
Та ні все таки твоя. Ти ж такий обізнаний не з проста. Чмокі, даун.
Відповісти

Гість, 11 березня, 16:05
помечтай убогий
Відповісти

Гість, 11 березня, 16:05
Свинорус ти за нас не розписуйся...!!!!!
Відповісти

Гість, 11 березня, 17:44
Тебе виучили бидляк на свою голову. Чого не в Росії, Сергей Граф? Предатель православной вери і Росії в гомосячій Германії, яка санкції ввела прохолоджуєшся, вилупок. Розписався він тут. Українці виучились би без концлагерів і голодоморів не будь Росію. Здохните тепер усі за це. Геть з Європи, дич російська. І нічого прикидатись що з України.
Відповісти

Гість, 11 березня, 17:26
Улус ординскій коли совєти мацковскі прийли то їли мило (якого зроду віку не бачили) і говорили что шекалад нефкустний сука! Ночнушки забирали в людей і ходили в етіх прекрасних платьях на танці. А на кафельну піч взагалі говорили що це шкаф. Це 10000% факт які розповідали очевидці тих подій.
Відповісти

Гість, 11 березня, 17:08
Ти оприділись свинорус ми при поляках посрати не знали як чи геноцит їм влаштовували . А совєти нічого крім матюків і пянства на західну Україну не принесли
Відповісти

Гість, 11 березня, 17:06
Не знали як правильно посрати... Срали москалям на голови.
Відповісти

Гість, 11 березня, 17:45
Зкалічити за прапор.
Відповісти

Гість, 11 березня, 18:14
Знущанням над прапором нічого не повернути. "ДНР" повернули собі безправя і приниження просити зарплат і пенсій в "укропів", проти яких воюють. Частина еконмоічного не вигідних підпримємств все одно б закрилась. Але звісно не в таких масштабах. Крім того не прапор у цьому винуватий, а люди. Під українським прапором немає Голодоморів і ГУЛАгів. ФСБ сміло шлемо нахер і не молимось на російського царя. Крім звичайно окремих розумово відсталих рускомірних.
Відповісти

Гість, 11 березня, 18:20
молися тоді на свого Порошенка , який продасть тебе , купить і перепродасть але вже дорожче .
Відповісти

Гість, 11 березня, 18:22
Навіщо? Залиш свої рускомірні поради при собі.
Відповісти

Мисливець, 11 березня, 18:16
Пощастило врятуватись у поліції дебілу...
Відповісти

Гість, 11 березня, 18:30
Очевидно ти в житті невдаха з недостатком уваги. Переламати руки - хороші будуть ліки для тебе.
Відповісти

Гість, 11 березня, 18:29
Над германським чи європейським? Над російським у відповідь можна буде так само?
Відповісти

Гість, 11 березня, 18:27
Потім над тобою 20 раз познущаются
Відповісти

Микола, 11 березня, 18:44
це мабуть Т.Демянів - такий грозний тут ? Анонімний сцикун і фескал
Відповісти

Гість, 11 березня, 18:51
Тобі сцикуну видніше. По собі судиш.
Відповісти

Гість, 11 березня, 18:55
Бачу треба провести с тобою виховну роботу . Давно лобове скло на Таврії міняв !? :)
Відповісти

Гість, 11 березня, 18:58
З ким розмовляєш?
Відповісти

Гість, 11 березня, 18:32
Прапор недоторканий. Набити морду щоб не розібрати було, де ніс, а де писок.
Відповісти

Гість, 11 березня, 18:51
А над російським у відповідь? Фото Сергея Графа додається. Родичі і знайомі у Франківську будуть у захваті мабуть. Всім набрид навіжений.
Відповісти

Злий-добрий, 11 березня, 18:53
Довічно. Пальці повідрубувати.
Відповісти

Гість, 11 березня, 19:01
Сидіти довго ідіоту.
Відповісти

Гість, 11 березня, 19:09
Допрыгались: против Украины могут ввести санкции из-за блокады Донбасса Нынешние киевские власти не имеют права прекращать поставки воды энергоресурсов своим гражданам, проживающим в Донецкой и Луганской народных республиках. Об этом заявил заместитель украинского министра по вопросам «временно оккупированных территорий» и внутренне перемещенных лиц Юрий Грымчак. По его словам, из-за того, что бывшие участники так называемой антитеррористической операции в Донбассе перекрыли сообщение между Украиной и Донецкой и Луганской народными республиками, страны Европейского союза и Соединенные Штаты Америки могут ввести санкции против Киева
Відповісти

Гість, 11 березня, 19:29
Ти радий продавати вугілля "укропам"?
Відповісти

Гість, 11 березня, 19:15
Раненый АТОшник рассказал правду о войне: Рота заехала на позиции, через несколько дней ее уже нет Киевская власть отправляет все новые силы на убой в так называемую зону АТО. Для чиновников они «пушечное мясо», позволяющее обильно сдабривать уши европейских чиновников сказками о российской «агрессии». Молодые ребята идут в расход, рота за ротой, батальон за батальоном. При этом многие из них даже близко не разделяют позицию власти. Накануне о ситуации на востоке Украины в интервью украинскому порталу «КиевПравда» ответил раненый АТОшник Марьян Трефан (позывной «Марик»), проходящий лечение в Винницком военном госпитале. «Я уже могу улыбаться, потому что осколок вытащили, сейчас покажу, — хромая, добирается до куртки, в кармане которой хранится осколок. — Этот, что с лица вытащили — пусть будет, детям некогда покажу, а те, что с ног — мне на фиг не надо, из-за них едва ногу не потерял», — сходу пожаловался ВСУшник. «Марик» уточнил, что получил ранение в результате разрыва снаряда, выпущенного из гранатомета, после чего рассказал о манипуляциях врачей, поставивших его на ноги. Однако это не самая интересная часть рассказа. Далее АТОшник изложил ситуацию в зоне боевых действий. « Я в зоне АТО с первого сезона. Ну его на фиг — за что воевать? За этих, сидящих в Киеве и рассказывают какие они патриоты? На фиг оно нужно. Имею в виду не людей, а политиков. На хрен мне эти деньги, что они дают? Эти 7 или 10 000 не стоят таких травм, — рассказал «Марик». Это страшно, посмотреть, что делается на том востоке. А политики не решают вопросы по завершению войны, добавил ВСУшник и уточнил, что «двухсотых» и «трехсотых» вывозят с зоны боев буквально пачками в соотношении 50/50. «Рота заехала на позиции, через несколько дней ее уже нет. Половину перестреляли, половину 300-е. Это из 100 человек. Возможно, взвод остался, а возможно и нет … Это нормально стоят пацаны? Оружия хватает, но нас просто уничтожают. Обстреливают всю линию обороны. 150 генералов в Украине, а толку от них никакого! Где они? Я бы тоже хотел их увидеть», — поведал Марьян Трефан. И таких как он, воюющих ни за что, на востоке страны пруд пруди. И как не старались украинские СМИ сочинить другую сказку и донести ее до общественности, как не пытались генералы занижать информацию о потерях, расходящейся с действительными показателями в разы, горькая правда из раза в раз всплывает на поверхность.
Відповісти

Гість, 11 березня, 19:35
Кому ? І де розказав? Силку на відео піздуняра!!!!
Відповісти

Гість, 11 березня, 19:32
Недобойци "ДНР" і "ЛНР" про Путіна і Захарченка з Плотницьким таке не розповідають? Іхтамнети найняті за гроші на підвали кидати місцевих дурників на Донбасі, які скрадуть гуманітарку. Коментантська година не заважає пити москалям?
Відповісти

Гість, 11 березня, 19:20
Кто не скачет , тот- москаль !
Відповісти

Гість, 11 березня, 19:34
Хто боїться скакати - той точно москаль.
Відповісти

Гість, 11 березня, 19:36
Хлопці вмирають захищаючи країну. в Росії і "ЛДНР" катують українських жінок і навіть дітей в полоні донбасяни з москалями. А пяний дебіл вирішив показати зневагу до прапора. Навчити щоб його внуки памятали, або їх не було у нього.
Відповісти

Гість, 11 березня, 22:21
Хреново і сцекливо новоросію захищають рускомірні даунбасяни. Вперед за рейтинги Путіна під пулі і артилереїю. Навіщо вам цілі будинки? Ви ж ідіоти того й хотіли. Отримуйте. Смішний з тебе "демотиватор". Лузер. Га-га-га.
Відповісти

Гість, 11 березня, 19:53
силой никого туда не тащили , умирают там за 7 порошенковских тыщ , так как заводы-фабрики разворовали или как тут один умник написал "закрыли из-за экономической выгоды " , работы нет , зарубеж не каждый решаеться уехать - вот и пошли воевать, чтоб было на что прокормить свои семьи. Отнюдь не из-за патриотизма и любви к родине - а за бабки Кстате - ты поинтересуйся у любого сбушника или мента- который поехал воевать - за что он там воюет за любовь к родине или за деньги, льготы, надбавки !?
Відповісти

Гість, 11 березня, 22:24
І чого ж тоді вся Росія і "гордий народ" Донбаса топчеться тоді на шматках областей? Не можуть побити "непатріотичних". Це з Росії і на Донбасі за гроші уркагани воюють проти України, влаштовуваши землетрус у своємо регіоні. Йододефіцитні жителі Донбасу.
Відповісти

Гість, 11 березня, 20:21
Ну- ну))) тобі з кацапії видніше убогій)))
Відповісти

Гість, 11 березня, 20:34
почему ты решил, что я из кацапии ? Думаеш , что в ив-франковске все как один считают, что Бандера- герой , а россия - агрессор ...!? Ошибаешся , дружок .
Відповісти

Гість, 12 березня, 18:15
+++
Відповісти

Гість, 11 березня, 22:24
Є один завезений - ти.
Відповісти

Гість, 11 березня, 21:12
Не дружок ти мені морда кацапська, і так 98% вважають Бандеру Героєм, 100% що московія агресор
Відповісти

Гість, 11 березня, 22:30
А ну так ,ти блядіна путінська і є ніхто))))
Відповісти

Гість, 11 березня, 22:27
Результати виборів бачив, никто, ? Ніхто - це ти, розважаєш нас своїм брєдом. Вулиці названі на честь Бандери, заходи і люди висловлються позитивно. В Донецьку всі теж вважають Бандеру Героєм. Заспокойся.
Відповісти

Гість, 11 березня, 20:39
Официальный Киев отказался от обвинений в адрес Российской Федерации в оккупации Крыма и части Донбасса, а также в военной агрессии на Донбассе. Сообщает портал «АНТИКОР» со ссылкой на СМИ. Об этом сообщила заместитель главы МИД Украины Елена Зеркаль. По ее словам, украинская сторона сознательно не поставила перед Международным судом ООН вопросов российской агрессии и оккупации украинской территории, чтобы укрепить свою юридическую позицию, а также избежать обвинений в политизации судебного процесса. "На самом деле мы не хотим, чтобы Украину обвинили в манипуляции судом и политизации судебного процесса. Это Россия пытается представить процесс как политический. Дескать, Украина подала в суд, чтобы заменить другие форматы поиска решения конфликта", – сказала она. По словам Е.Зеркаль, Международный суд ООН – очень консервативная инстанция. "Поэтому мы решили действовать в надежных юридических рамках, установленных двумя конвенциями, по которым мы инициировали это дело против России. Для нас важно получить результат, а не похвальную оценку Facebook-сообщества. Поэтому мы сознательно не ставим перед судом вопросы оккупации украинской территории, территориальной принадлежности Крыма, наличия или отсутствия российских войск в Донбассе", – заявила она. Напомним, Верховная Рада официально признала Россию агрессором. Президент Украины Петр Порошенко в публичных выступлениях постоянно обвиняет Россию в военной агрессии против Украины и требует от России вернуть Украине захваченный Крым.
Відповісти

Гість, 11 березня, 20:49
Яке дрібне хуліганство?!Та за союзу бля за таке таку політику би пришили що гнив би років 10 в сибіру і був би врагом народа. а тут - дрібне хуліганство! та хто буде поважати національну ідею за таких законів -ганьба державі і депутатам що приймають такі закони
Відповісти

Гість, 11 березня, 22:18
Ображена свиня поплач ще тут. Нема уже царської Росії. Хреновий чорноротий "учитель" нездара.
Відповісти

Гість, 11 березня, 22:29
В Сибірі нафта... Росія не СССР. Так собі позорище. І троль з тебе відповідний. Лагандон як ти правильно висловивися анвіть Росії не потрібен. Тепер твоя черга, москаль відповідати за вивезення в Сибіра. І твоїм дітям. Думав заюули? Де б ти не був, розплата уже йде. Холодна війна неправильно завершилась в Україні...
Відповісти

Гість, 11 березня, 23:29
кстате в россии в тюрмах официально сидит около 3000 молодёжи с украины , котарая поехала туда на заработки (курьеры по доставке спайсов ). Украинской власти - насрать на них
Відповісти

Гість, 11 березня, 23:55
І що?
Відповісти

Гість, 11 березня, 23:23
а ты в курсе сколько хохлов с ив-франковской области на постоянных заработках в Сибире !? Ото-ж-то кумэ ! Сиди тихо и сопи в две дырки
Відповісти

Гість, 11 березня, 23:54
Скільки москалів на заробітках в ЄС? Сиди тихо і сопи в чотири дирки.
Відповісти

Гість, 12 березня, 0:09
россияне есть тоже на заработках в странах евросоюза , только большинство на высокооплачиваемых работах . Например в италии , в неаполе и в милане есть рынки рабов , где стоят одни украинки и украинцы , и готовы подтирать задницы престарелым итальянцам за копейки
Відповісти

Гість, 12 березня, 0:10
Казки. Москальки працюють там де й всі і тим що всі, тільки пють більше і відповідно схильні...
Відповісти

Гість, 12 березня, 0:21
Пішов нахрен порадник херов. Без тебе знаєм що до чого. Іди строй росію, кацап, а не розказуй на сайтах УКРАЇНИ. Без тебе знаємо що робити. Зрозуміло? Добре. Пішов на х..
Відповісти

Гість, 11 березня, 23:39
Якось пох..й
Відповісти

Ден Сяо Пінь, 11 березня, 22:31
Не можна ображати прапор. Для доходчивості палками по пятками - 100 раз. Китайська мудрість прийде одразу.
Відповісти

Павло, 11 березня, 23:17
Хохлів до раю не пускають.
Відповісти

Гість, 11 березня, 23:56
Москалів там немає. У нас різне увялення про рай.
Відповісти

Гість, 11 березня, 23:40
Кацап гірше підараса
Відповісти

Гість, 12 березня, 0:10
то, что идеология у тебя как напримере с Лениным .... Совок-совком
Відповісти

Гість, 12 березня, 0:14
Тобі яка різниця? Іди Росію учи.
Відповісти

Гість, 11 березня, 23:57
Може й так. А тобі що до того?
Відповісти

Гість, 11 березня, 23:58
За прапор мало в каталашку.
Відповісти

Гість, 12 березня, 0:25
Які москальські обізнані невдачами України. Наче не вони допомагають убиваючи українців і наче не вони поскуповували заводи України що українці на заробітках. Тепер розповідають як у нас все хреново і на заробітки їздять. Знадато добрі до кацапів понавезених - ен влаштували голодомор з конфіскацією усього майна мільйонів померлих.
Відповісти

Гість, 12 березня, 0:26
Флуд не врятує гада від відповідальності за прапор.
Відповісти

Поважай прапор, 12 березня, 0:38
70 коментарів. Хоч би фотку поміняли на те як лупцюють дубинками хама під народне схвалення.
Відповісти

Гість, 12 березня, 12:56
Та справжні українці мали вмерти в голодоморі перейти на російську і загіпнотизовнао дивитись на Кремль. А банедрівці неспарвжні українці - на українській розволяють і замісь боятись і дозволити голодомор - дріт на шию москалю-просвітетилю з Азії і ділов. Так буде й далі. Й східняків навчимо москалів не боятись щоб не чекали колгоспів після голодоморів і важали це нормою. Так що, прислужку, кричи не кричи на бандер - це немає значення. А дурні, які вірять російській пропаганді розбігаються по світу як цигани.
Відповісти

Гість, 12 березня, 12:45
Лікар дозволив інтернет?
Відповісти

Гість, 12 березня, 11:31
Казковий далбайоб))) навіщо тебе з лікарні випустили)))
Відповісти

Гість, 12 березня, 12:54
https://youtu.be/bgdTBe4RUyQ https://youtu.be/bgdTBe4RUyQ https://youtu.be/bgdTBe4RUyQ
Відповісти

Гість, 12 березня, 12:58
У військовий час до прапора шана більша і за нього належиться більше покарання ніж просто лікувати електрошоком.
Відповісти

Гість, 12 березня, 13:32
Донбас і Крим довів з ким нещастя жити.
Відповісти

Гість, 12 березня, 13:27
Хто не любить москалей.той получить піздюлей)
Відповісти

Гість, 12 березня, 13:34
Зате живий буде і не рабом позорним. Москалі народ дурний - царь прикаже в криницю скочуть.
Відповісти

Гість, 12 березня, 13:33
Чому створюєте непиязність між українцями і росіянами!? Це до добра не приведе! Постраждають через підбурюючів не винні люди! Москалі всі, якщо зможуть втечуть в росію!
Відповісти

Гість, 12 березня, 13:36
Хай тікають. Та чомусь з Країн Балтики ущельонні російськомовні без громадянства на Росію Родіну не хочуть. Так і ці донбасяни в Україну їздять і кримчани мають надію "помиритись". Запроданці хочуть і тут і там подоїти дві країни. Україна на Росію не нападала.
Відповісти

Гість, 12 березня, 14:29
Бандюка з Донбасу вибрали, який дофальшував собі голосів, і вирішили українців засунути кудись в Україні - з цього все і почалось. Ми "дебіли" не змирились і влаштували Майдан. Мрій далі про Україну без українців під снарядами у розбитому будинку і дітьми що грають в лотерею смерті - попаде не попаде. Ніякого прощення уродам з Донбасу і Криму.
Відповісти

Гість, 12 березня, 14:20
Брехня. Подивись своє ростелебачення про Країни Балтії. Дурак - це ти, який намагається обдурити розумніших. Гуляй, невдаха.
Відповісти

Гість, 12 березня, 13:39
Покаранням вирізати память кожному бидляку в пяну брєдну боятись чіпати український прапор.
Відповісти

Гість, 12 березня, 14:21
Комунальки Києва заявили?
Відповісти

Гість, 12 березня, 14:23
Тролі російські незнають де пофлудити ідіотизмом рускомірним. Сміються з них усюди. Ідіть корміть пропагандою донбасян, де квартири нічого не коштують і попит на них лише серед бурятів і чеченців - забрат изадарма в місцевих. Їм і розповідайте. Хай жруть, які просили "Путін введи войска".
Відповісти

16-54, 12 березня, 21:51
Троль який ти жалюгідний, тфу б..Ь!!!
Відповісти

Гість, 15 березня, 13:20
На тюрьме его встретят)) там его уже ждут,девочку))
Відповісти