Регіональний штаб з питань соціального забезпечення переселенців відвідали журналісти з різних областей України

У рамках проекту «Голос місцевих ЗМІ» представники засобів масової інформації із різних регіонів України ознайомилися із роботою Івано-Франківського регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО.

Заступник керівника регіонального штабу Леся Аронець розповіла журналістам про діяльність штабу та його робочої групи від часу створення і до сьогодні, поділилася досвідом взаємодії з органами місцевої влади, співпрацею з іноземними та вітчизняними благодійними та громадськими організаціями у вирішенні життєвих проблем, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи на новому місці. Гості мали можливість поспілкуватися з членами робочої групи  -  представниками служб виконавчої влади, які безпосередньо опікуються питаннями переселенців з Донецької та Луганської областей.

Зокрема, фахівці Управління ДМС України в Івано-Франківській області розповіли журналістам про найбільш поширені питання, з якими люди звертаються до міграційної служби. А йдеться про  оформлення біометричних документів для дорослих та дітей, надання різного роду консультативної допомоги, здійснення заходів щодо встановлення особи, яка втратила документи. Крім того,  журналісти отримали вичерпні відповіді щодо практики вирішення питань, пов’язаних з працевлаштуванням внутрішньо переміщених осіб, влаштуванням їхніх дітей у дошкільні та навчальні заклади, медичним і соціальним забезпеченням багатодітних родин.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Суспільство: