На Прикарпатті обговорюють питання діагностики та сучасних підходів лікування захворювань шкіри

У місті Яремче відбулась регіональна науково-практична конференція «Прикарпатські дерматовенерологічні дні 2017», у якій взяли участь головні спеціалісти-дерматологи обласних та міських профільних управлінь (департаментів), завідувачі кафедр медичних вищих навчальних закладів України, науковці та практичні лікарі-дерматологи.
 
http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_8217_(1)_(1).JPG

Ця подія стала можливою за сприяння Міністерства охорони здоров’я України, департаменту охорони здоров’я ОДА, Національного медичного університету та обласного клінічного дерматовенерологічного диспансеру.

Із вітальним словом до присутніх звернулися директор ДОЗ ОДА Мирон Матейко, ректор ІФ НМУ Микола Рожко, головний спеціаліст ДОЗ ОДА з дерматовенерології Іванна Цідило, завідувач кафедри дерматології та венерології ІФ НМУ Олександр Александрук, професор кафедри дерматовенерології НМАПО ім. П.Л.Шупика Лідія Калюжна (Київ) та доцент Олександ Хара (Тернопіль).

Наукова тематика регіональної конференції передбачала розгляд питань щодо діагностики та сучасних підходів лікування захворювань шкіри, клініки, діагностики та лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, проблем дерматозів та оніхомікозів.

За словами директора департаменту охорони здоров’я ОДА Мирона Матейка, такі конференції допомагають узагальнити результати сучасних досліджень медичної науки в галузі дерматовенерології та окреслити перспективи реформування системи охорони здоров’я і її модернізації. Завдяки таким заходам розробляються певні стандарти лікування, які потім впроваджуються на практиці, а це, у свою чергу, сприяє покращенню здоров’я населення.

Зазначимо, що конференція тривала два дні. Перший день присвячений питанням венерології та дерматології. Наступного дня фахівці обговорили косметичні проблеми в дерматології.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 13 березня, 17:47
Пішов в сраку.
Відповісти

Гість, 13 березня, 17:48
Обговорять і розійдуться? Рішення які і пропозиції?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: