Руслан Марцінків: «Я повністю підтримую блокаду і протестувальників»

«Ну що, горіла-палала? – Такими словами розпочав сьогоднішню оперативну нараду мер Івано-Франківська Руслан Марцінків. ¬– Це наслідок 26 травня 2014 року. Я не голосував за дану особу, але більшість в цьому залі голосувала. Це гірше, ніж режим Януковича, і вони закінчать гірше, ніж Янукович. Я повністю підтримую блокаду і протестувальників.
Під Верховною Радою будуть вимагати звіт правоохоронних органів і я вважаю, що це правильно. Коли б’ють учасників бойових дій, російськомовні тітушки у формі або колишній Беркут, переодягнений у форму сучасну... Тут не про посади мова, посади тимчасові, а правда вічна».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 14 березня, 9:30
патріот знайшовся. Нехай Свобода перестане красти і спекулювати на патріотизмі, тоді поговоримо.
Відповісти

Гість, 14 березня, 9:50
Пішов би ти нахер, нам до дупи кого ти підтримуєш. Ти містом і господаркою займайся, крикун ти сраний! Розвалили все до ручки. То тебе треба спитати по повній.
Відповісти

Гість, 14 березня, 10:31
Але дійсно, чому спецназівці, які розганяли хлопців, говорили російською мовою?
Відповісти

Гість, 14 березня, 10:39
Бандитская власть против блокады !Все на майдан !
Відповісти

Гість, 14 березня, 13:22
Ти,, патріот,,марцінків чому не в суді ,а на лікарняному??? Коли суд за корупцію ?Та коли повернеш вкрадені гроші які ти виділив на фірму своєі жінки??? То це такий патріотизм у вишиванці грабувати свою краіну та громаду міста??? Вийду на майдан тільки проти тебе мер злодій! Марцінківа га грати!Крадені гроші повернути громаді!!
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини по темі: