Немає жодних політичних перешкод: у Порошенка прогнозують отримання Україною "безвізу" до середини літа

Для отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом лишилось здійснити ряд технічних процедур, у результаті чого юридичне рішення про «безвіз» може бути ухвалене вже в середині червня 2017 року.

Заступник голови АП вважає, що

 

Про це в інтерв'ю Громадському розказав заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.

«Ми розраховуємо, що на початку квітня Європарламент поставить остаточну крапку у питанні візової лібералізації, прийме відповідне рішення. Після цього м’яч перейде на поле країн-членів Євросоюзу, тобто Ради ЄС, яка має протягом досить швидкого періоду часу ухвалити рішення. І я розраховую, що вже до середини червня Україна отримає юридичне рішення про безвізовий режим поїздок», – сказав він.

За його словами, для отримання Україною «безвізу» наразі немає ніяких політичних перешкод, тепер це питання лежить виключно у технічно-юридичній площині.

«Президент дав чіткі настанови всім нашим дипустановам у країнах-членах Шенгенської зони робити все можливе, аби навіть технічних бар’єрів на шляху для отримання візової лібералізації несподівано не з’явилось», – додав заступник глави Адміністрації президента.

Нагадаємо, що 9 березня комітет Європарламенту з юстиції ухвалив «безвіз» для України.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Політика: