В Івано-Франківську відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

13 березня відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Воно проводилося у кризовому центрі Управління ДСНС в області під головуванням першого заступника голови Івано-Франківської ОДА Марії Савки. На важливому заході також були присутні начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький та перший заступник начальника Управління ДСНС в області Ігор Оксентюк.

Обговорювалося чимало важливих для Прикарпаття проблем. Зокрема, присутні дізналися про стан готовності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, спеціалізованих служб цивільного захисту до пропуску льодоходу, повені і паводків у 2017 році, про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2017 року, про стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою, про протипожежний стан культових споруд і про стан впровадження автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення на об’єктах підвищеної небезпеки області. Стан впровадження автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення на території Прикарпаття знаходиться під постійним контролем Управління ДСНС України в області.

 Усі проблемні питання, висновки та пропозиції внесено до протокольного рішення комісії з питань ТЕБ і НС, з яким уже незабаром ознайомляться виконавці.

 Підсумовуючи засідання комісії, було акцентовано увагу посадовців на належне виконання всіх протокольних рішень та персональну відповідальність посадових осіб за належне виконання ними завдань.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Влада: