Рятувальники розповіли іванофранківським дошкільнятам про безпеку (фото)

14 березня працівники Управління ДСНС України в Івано-Франківській області завітали до дошкільного навчального закладу № 23 "Дударик", що в Івано-Франківську. Рятувальники нагадали малечі основні правила безпеки, зокрема, поговорили про наслідки необережного поводження з сірниками, електричними, газовими та іншими побутовими приладами. Дітям розповіли, як правильно діяти під час пожежі. Також дошкільнята з цікавістю слухали про випадки зі служби рятувальників.

http://if.dsns.gov.ua/files/line/gallery/5/2945.jpg

 

Захід проводився в ігровій формі, тому конкурси та естафети прийшлися усім до вподоби. Діти розгадували загадки про вогонь, дим, сірники, пожежні автомобілі, а за кожну правильну відповідь отримували від рятувальників подарунок - кепки з символікою служби. Окрім цього, малечі нагадали телефонні номери екстрених служб. У останньому з конкурсів, вихованці садочка відчули себе справжніми рятувальниками – гасили пожежу в уявній надзвичайній ситуації. 

Наприкінці заходу фахівці Служби порятунку «101» вручили малюкам листівки з правилами безпеки життєдіяльності, щоб діти змогли переглянути корисні та важливі правила вдома разом з батьками.

http://if.dsns.gov.ua/files/line/gallery/6/2946.jpg

 

http://if.dsns.gov.ua/files/line/gallery/7/2947.jpg

 

http://if.dsns.gov.ua/files/line/gallery/4/2944.jpg

 

http://if.dsns.gov.ua/files/line/gallery/8/2938.jpg

 

http://if.dsns.gov.ua/files/line/gallery/0/2940.jpg

 

http://if.dsns.gov.ua/files/line/gallery/9/2939.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: