Зухвале вбивство на Рогатинщині: грабіжники в масках, шукаючи гроші, до смерті закатували дружину голови сільради

Джерела “Галки” в правоохоронних органах інформують про зухвалий нічний напад на житло сілького голови села Стратин, що у Рогатинському районі.

Результат пошуку зображень за запитом "нападники в масках"

 

Злочин стався пізно ввечері 14 березня. Наразі відомо, що близько трьох невідомих в масках увірвалися в житло 59-річного Станіслава Дідуха, напали на нього та дружину – їх катували, аби забрати гроші та інші цінності. Вдалося знайти лише 10 тисяч гривень та газовий пістолет. В підсумку дружина війта, 1959 року народження загинула. Саме сьогодні у неї був день народження. Потерпілих зв’язаними знайшли лише сьогодні.

У прес-службі Головного Управління Нацполіції “Галці” підтвердили інформацію про напад. Заступник начальника ГУ Нацполіції в області Ігор Баб’юк повідомив, що зловмисників наразі шукають. За його словами, Станіслав Дідух наразі у лікарні, його життю нічого не загрожує. Від чого саме померла його дружина – стане відомо завтра, за підсумками розтину.

Поліція просить повідомити можливих свідків злочину за телефоном 102 або особисто Ігореві Баб’юку.

Водночас в обласній прокуратурі повідомили, що нападників було четверо.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Гість, 15 березня, 23:49
Нічого виблядку - не довго тобі скакати лишилося. Йди - вздрочни наостанок на портрет свого покровителя пуйла.
Відповісти

Гість, 15 березня, 22:16
Це лише початок скоро всюду всіх валити почнуть за 100 0 гривень активісти підераста
Відповісти

Голос-Інфо, 15 березня, 21:28
Бабюк "опер від бога", завтра вже буде розкрито: - це зробили особи кавказької національності!
Відповісти

Петя Целофан, 15 березня, 21:44
Треба повертати смертну кару через повішання.Можливо ще й привселюдно.Іншого виходу немає.Це все тільки початок....
Відповісти

Гість, 15 березня, 23:05
А де ваше "сколихнуло Прикарпаття"? Де це видно? Халтурщики а не журналісти!
Відповісти

Післязавтра, 16 березня, 10:08
Ще за Януковичем плакати будуть...з такими темпами, за сраних 10тис грн вбивати жінку?
Відповісти

Гість, 16 березня, 11:41
А может сам заказал, если старая жена надоела? Так иногда тоже бывает.
Відповісти

Гість, 20 березня, 10:21
Дибіл
Відповісти

Гість, 16 березня, 18:15
Стара це у тебе,а жiнка була середнього вiку!
Відповісти

Гість, 17 березня, 8:33
Понаїжало зі сходу переселенців хтось із них міг вбити. Там кожен другий судимий.
Відповісти

Гість, 17 березня, 12:34
Тяжко читать таке.Але 14 березня 1946 року в Стратині на Погребисках закатували моїх бабусю та дядю.Тепер тим бандюкам памятник на цвинтарі стоїть.Колись поставлять і цим катам.Пишу Українською,з далеку,але не з росії.За батьківщину мами душа щемить.
Відповісти

Гість, 17 березня, 19:10
хто саме на Погребиськах?
Відповісти

ВДВ, 17 березня, 20:27
Гривнак Катерина Михайлівна та Гривнак Василь Семенович.Ще є свідок того страху,АЛЕ немає той бабусі що закрила собою мою маму,коли прийшли на другий день зі зброєю.Чому?Бандити не мають кольору.Я своє відвоював,нема ні страху,нічого нема.
Відповісти

Гість, 18 березня, 0:29
незнаю таких. В мене там родичі є.
Відповісти

ВДВ, 19 березня, 19:49
Як можна знати,від бабусі могилка на цвинтарі,а дядю так і не знайшли.Нас нащадків розкидала доля від Комі до Канади,та і розуміння тих подій зовсім різне.
Відповісти

Гість, 20 березня, 17:35
Я питав батьків мама з погребисок чула за Гривнаків но незнає хто там жив
Відповісти

Іван, 17 березня, 12:42
Хотілося би взнати чи кого притягнули за цей злочин.Проживаю дуже далеко,але голова як міг допомогав моїм далеким родичам які в селі залишились.Співчуваю йому.
Відповісти

Бздун, 18 березня, 19:29
Я вчора наївся гороху,так пердів,що аж Прикарпаття сколихнуло!
Відповісти