У візовому центрі в Івано-Франківську з 3-го квітня реєструватимуть по-новому

На польську національну чи шенгенську візу, а також на малий прикордонний рух в Івано-Франківському візовому центрі будуть реєструвати по-новому
Пов’язане зображення
 

З 3-го квітня для того, щоб зареєструватися на отримання візи, не потрібно буде після оплати візового збору у банку видзвонювати у візовий центр, аби записатися на чергу. Відтепер працівник візового центру сам запропонує заявнику дату для подання документів для отримання потрібної візи. Про нову схему реєстрації заявили сьогодні працівники Генконсульства Республіки Польща у Львові та керівництво візового центру, передає «Вголос».

За словами керівника візового відділу Генконсульства РП Ядвіги Зак, нова система унеможливить втручання працівників візового центру або інших сторонніх осіб у систему визначення дати візиту у візовий центр. Така форма подачі документів вже успішно апробована у візових пунктах у Києві, Одесі, Харкові та Луцьку. Тепер вона запроваджується у Львівському та Вінницькому консульських округах. До Львівського консульського округу відноситься й Івано-Франківськ.

Отож для того, щоб подати документи у візовий центр на польську шенгенську, національну візу чи на малий прикордонний рух, достатньо прийти із закордонним паспортом до «Кредо банку» або «Ідея банку», вказати тип візи, на яку претендуєте, а також конкретний візовий пункт, куди збираєтеся подавати документи, та дійсний номер телефону, на який телефонуватимуть заявникові. Працівники Генконсульства РП наголосили також, що на час проплати за послуги візового центру заявнику варто зібрати усі потрібні документи. Бо візит йому можуть призначити не раніше, ніж за сім днів після здійснення оплати за послуги візового центру.

Про дату візиту заявник може дізнатися на інтернет сторінці візового центру за номером свого коду при оплаті за послуги візового центру. Окрім того, оператор візового центру обов’язково передзвонить до заявника, уточнить дату візиту або запропонує йому іншу дату візиту.

Усі, хто проплатив за послуги візового центру до 3-го квітня, реєструються на подачу документів за старою схемо, адже код за проплату послуг діє 90 днів. Можна також написати заяву про повернення проплати і зареєструватися з 3-го квітня за новою системою.


Також можна пробувати зареєструватися (якщо пощастить) на подачу документів і через сайт Генконсульства РП у Львові.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Туризм: