Франківські депутати звернулися до керівництва держави через високі тарифи

В Івано-Франківську триває одинадцята сесія міської ради. Згідно порядку денного депутати повинні сьогодні розглянути 58 питань.
 
news-image: Франківські депутати звернулися до керівництва держави через високі тарифи

Серед іншого, депутати підтримали зверненя до президента України та Кабмінущодо росту тарифів.

Звернення зачитав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

"Державна політика України полягає збагачення олігархічних компаній, яка довела до зубожіння 9 млн. українських сімей. У результаті маємо: економічно неадекватну ціну на газ; десятки мільярдів гривень бюджетних коштів, які зараховуються олігархічним газовим монополіям; систему субсидій, яка жодним чином не стимулює енергозбереження, а навпаки - має наслідки збільшення споживання газу", - зачитав очільник Франківська.

Тому Івано-Франківська міська рада вимагає негайно від президента України, Верховної Ради, кабміну, Генерального прокурора, міністра внутрішніх справ, начальника ГУ нацполіції Івано-Франківської області:

- припинити соціальний грабунок – тарифний геноцид;
- перевірити законність встановлення тарифів на комунальні послуги та ціни на закупівлю вугілля
- зупинити процес приватизації стратегічних підприємств України;
- залишити в силі мораторій на торгівлю українською землею; 
- покласти край торгівлі, з так званими, ЛНР та ДНР. 
- провести перевірку законності використання формули ціноутворення "Роттердам+" під час закупівлі вугілля.
- спрямувати сили на боротьбу з протиправними та ганебними явищами, що отруюють наше місто та ставлять під загрозу майбутнє української нації та прийдешніх поколінь. А саме: з наркопритонами, незаконним гральним бізнесом та обмінниками, так званими «наливайками», контрабандою лісу-кругляку тощо.
- миттєво реагувати на повідомлення громадян та органів місцевого самоврядування про факти корупції. Відповідні звернення додаються 
- дати правову оцінку діям Управління захисту економіки в Івано-Франківській області щодо боротьби з економічними злочинами та розглянути питання повній відповідності займаній посаді начальника управління.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: