На лікування раку коломиянину Андрію Конику потрібно 3 млн. грн.

23-річний Андрій Коник з Коломиї Івано-Франківської області страждає на рак крові. Діагноз поставили минулого року. Він пройшов необхідний курс хіміотерапії. Зараз на стадії ремісії. Її досягали задля можливості проведення пересадки кісткового мозку. Операція коштує близько 3 млн грн. Для багатодітної сім’ї хлопця ця сума завелика. Тому родина просить про допомогу, пише gazeta.ua.

Фото зі сторінки в соцмережі

«Про хворобу дізналися випадково. Андрій поїхав на тиждень на море. Путівку дали від студентської профспілки. Повернувся з температурою. Була застуда. Потім почалася сильна кровотеча з носа. Не могли зупинити. Викликали швидку. У лікарні зробили аналізи. Відсилали їх до Києва. Там підтвердили, що у сина гостра лейкемія», – розповіла матір Андрія 48-річна Наталія Коник.

У Андрія рання стадія раку, тому лікарі дають великі шанси на повне видужання. Операцію згодні провести у білоруській лікарні. Там Андрій пройшов обстеження.

Фото зі сторінки в соцмережі

«Ми отримали потрібні документи, а саме рахунок з Мінська. Там буде проведена трансплантація кісткового мозку. Сума складає $115 600. В неї входить підбір донора, проведення трансплантації, посттрансплантаційне лікування в умовах стаціонару або амбулаторний нагляд з лабораторним контролем», – написали волонтери у соціальній мережі у групі для допомоги Андрію Конику.

Андрій – студент Національного університету «Львівська політехніка». Має двох братів. Займається фотографією і музикою.

Андрія Коника підтримують відомі гурти: «Один в Каное», «Тінь сонця», «Брати Гадюкіни», «Океан Ельзи», «Фіолет», «Антитіла» та багато інших музикантів.


Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку – 5168 7573 0984 0868 (Коник Наталія Степанівна, матір Андрія).

Контактні номери: Назар – (097)7282431, мама Андрія Наталія – (068)7394840.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: