Прикарпатські рятувальники розповіли дошкільнятам про правила безпеки

Працівники управління ДСНС України в Івано-Франківській області відвідали дошкільний навчальний заклад № 23 «Дударик», що в Івано-Франківську.

Рятувальники нагадали малечі основні правила безпеки, зокрема, розповіли про наслідки необережного поводження із сірниками, електричними, газовими та іншими побутовими приладами. Дітей ознайомили, як правильно діяти під час пожежі. Також дошкільнята з цікавістю слухали історії про ліквідації пожеж службами рятувальників.

Захід проводився в ігровій формі, тому конкурси та естафети прийшлися усім до вподоби. Діти розгадували загадки про вогонь, дим, сірники, пожежні автомобілі, а за кожну правильну відповідь отримували від рятувальників подарунок - кепки із символікою служби. Окрім цього, малечі нагадали телефонні номери екстрених служб. У останньому із конкурсів, вихованці садочка відчули себе справжніми рятувальниками – гасили пожежу в уявній надзвичайній ситуації.

Наприкінці заходу фахівці Служби порятунку «101» вручили малюкам листівки з правилами безпеки життєдіяльності, щоб вони змогли переглянути корисні та важливі правила вдома разом із батьками.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: