В Івано-Франківську подовжується комплексна реконструкція вул. Бельведерської (фото)

Минулого року міська влада розпочала реконструкцію тротуарів на вул. Бельведерській. Тоді на одній з центральних вулиць міста повністю впорядкували пішохідні доріжки по одну сторону вулиці. До всього облаштували і дві велодоріжки окремі для різних напрямків руху. В перспективі ці велодоріжки планують з’єднати з вулицями Кармелюка, Ленкавського, Набережною.
В Івано-Франківську подовжується комплексна реконструкція вул. Бельведерської
«Продовжуємо комплексну реконструкцію вулиці Бельведерської. Тут вже зазасфальтували дорогу, та забрукували частину тротуарів. Ця вулиця не мала ремонту вже досить тривалий час, при цьому вона одна з найбільш знаних у місті та веде до центру. Під час проекту намагались врахувати різні вимоги – це і зручна організація руху, і паркувальні місця, і відокремлена пішохідна зона», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.
В Івано-Франківську подовжується комплексна реконструкція вул. Бельведерської

Паралельно у цьому районі тривають робити з реконструкції вулиці Довгої та Сотника Дідича. Таким чином, комплексно ремонтують низку суміжних вулиць міста. Аналогічні роботи виконують і в решті мікрорайонів Івано-Франківська.

В Івано-Франківську подовжується комплексна реконструкція вул. БельведерськоїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 17 березня, 15:37
Халтурщики.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: