Притула обурений «порядками» в церкві і знає, чому молодь туди не ходить

Притула пояснив, чому сучасна молодь не ходить до церкви.

За словами шоумена Сергія Притули, приходиш в церкву до сповіді, а замість цього потрапляєш на "кастинг правильності перебування у храмі".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Притула додав, що тиждень тому був на сповіді і отримав там багато "порад" від парафіян церкви.:

Не встиг зайти до церкви, як одразу отримав від доброї парафіянки пораду, яку ікону потрібно піти поцілувати. "Тут же!" (с) Лесь П.

Подякував за пораду. Після сповіді, став в чергу до причастя. Попереду мене людей 20. Стою, щось своє думаю, хор слухаю. Підходить жінка, років +/- 40: "Складіть руки на грудях"! Подякував за увагу.

Картинки по запросу в  церкви

Та на цьому не закінчилось, і поки Сергій потрапив після сповіді до причастя, ще встиг отримав низку своєрідних порад:

Після причастя вирішив не стояти в гурті людей, які вишикувались за проскурками, а відійти вглиб церкви, щоб там дочекатись, коли треба буде піти "під чашу". Ступив два кроки, якась бабця ловить за руку: "Кууууди?!!! А під чашу?!"

Картинки по запросу притула у церкві 

За словами відомого ведучого, у свої 35-ть він у церкві був наймолодшим. Людей віком від 15 до 25 років не було взагалі. На його думку, така ситуація з відсутністю молоді у церкві через "місцевих порадниць":

Подумав про те, що саме завдяки ось таким "порадницям" наша молодь йде куди завгодно: в іншу віру, в атеїсти, в секти і так далі, тільки не в церкву. Бо ти йдеш до Бога, а потрапляєш на "кастинг правильності перебування в храмі". Так нагнівався, що треба знову йти сповідатись.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Найк Велес , 17 березня, 13:07
Уривок з роману "Свідки Абрахама" (старий дід-"аостол" - про традиційну церкву): “… я критик сучасного стану справ у традиційній Церкві… що вона може дати сучасній, особливо молодій, людині? – хіба піти кілька раз, як у музей, подивитись… кого і як вона збагачує?.. порівняти ті ж видатки Церкви на різне церковне начиння і жалування священику із видатками на бідних, вдів, сиріт, хворих, знедолених?.. хіба так учив Христос? – видатки на вбогих у них – крапля в морі, нічого ні від кого там толком не дові-даєшся… я вже не раз казав “парафіянам” – прості люди стали жити гірше, а священики краще… в усіх нові “резиденції” і нові машини, “а братія мовчить собі, витріщивши очі”… хоча я іноді ходжу до церкви, агітую за вдосконалення, прагну поступово пояснити їм, що уявлення про нашого Бога в інших людей залежить від нас самих… однак церковні порядки уже усталені, там нема місця для новизни, для змін… тут люди не можуть так легко відмовитись від того, що складалось віками… хоча недавно, два роки тому, був у нас один забавний священик, “отець” Михаїл, жив тут на квартирі…” “ – Це “отець” при тому, що в Біблії сказано: “Отця не називайте собі на землі, бо один у вас Отець – на небі”, – зауважила Марина. “Так, я думаю, цим “традиційникам” приємно слухати, що якийсь там “святий отець” у Польщі… та і в Америці є випадки… спокушали хлопчиків з монастиря до фізичної близькості, – гарні “святі отці”, нема що сказати, – а Біблія ж має бути для них, як Конституція… і ото наш “отець” так напився на якомусь там святкуванні, що його додому в тачці відвезли, бо нести було несила, – він у нас, нівроку, був угодований… молодицю Явдоху Цапову так пощипав, що аж синяки з’явились, розумієте, на задниці… так що старий Антось Цап розлютився, нехай, каже, гріх буде чи два, але ви, отче духовний, є, вибачайте, член… тільки по- сільському так одверто відрізав… старший церковний брат доповів куди треба – більше того священника тут не бачили, дали, видно, на іншу парафію… сюди ж направили молодого… гарний хлопець, нічого сказати, тільки висвятився неодружений… як він, сердешний, витримає без жінки? – чудасія та й годі…” – дід скрушно хитав головою, розказуючи про такий стан речей в їхній церкві. :)
Відповісти

Найк Велес редаг, 17 березня, 13:13
Уривок з роману "Свідки Абрахама" (2002) (старий дід-"апостол" - про традиційну церкву): “… я критик теперішнього стану справ у традиційній Церкві… що вона може дати сучасній, особливо молодій, людині? – хіба піти кілька раз, як у музей, подивитись… кого і як вона збагачує?.. порівняти ті ж видатки Церкви на різне церковне начиння і жалування священику із видатками на бідних, вдів, сиріт, хворих, знедолених?.. хіба так учив Христос? – видатки на вбогих у них – крапля в морі, нічого ні від кого там толком не довідаєшся… я вже не раз казав “парафіянам” – прості люди стали жити гірше, а священики краще… в усіх нові “резиденції” і нові машини, “а братія мовчить собі, витріщивши очі”… хоча я іноді ходжу до церкви, агітую за вдосконалення, прагну поступово пояснити їм, що уявлення про нашого Бога в інших людей залежить від нас самих… однак церковні порядки уже усталені, там нема місця для новизни, для змін… тут люди не можуть так легко відмовитись від того, що складалось віками… хоча недавно, два роки тому, був у нас один забавний священик, “отець” Михаїл, жив тут на квартирі…” “ – Це “отець” при тому, що в Біблії сказано: “Отця не називайте собі на землі, бо один у вас Отець – на небі”, – зауважила Марина. “Так, я думаю, цим “традиційникам” приємно слухати, що якийсь там “святий отець” у Польщі… та і в Америці є випадки… спокушали хлопчиків з монастиря до фізичної близькості, – гарні “святі отці”, нема що сказати, – а Біблія ж має бути для них, як Конституція… і ото наш “отець” так напився на якомусь там святкуванні, що його додому в тачці відвезли, бо нести було несила, – він у нас, нівроку, був угодований… молодицю Явдоху Цапову так пощипав, що аж синяки з’явились, розумієте, на задниці… так що старий Антось Цап розлютився, нехай, каже, гріх буде чи два, але ви, отче духовний, є, вибачайте, член… тільки по- сільському так одверто відрізав… старший церковний брат доповів куди треба – більше того священника тут не бачили, дали, видно, на іншу парафію… сюди ж направили молодого… гарний хлопець, нічого сказати, тільки висвятився неодружений… як він, сердешний, витримає без жінки? – чудасія та й годі…” – дід скрушно хитав головою, розказуючи про такий стан речей в їхній церкві. :)
Відповісти

Гість, 17 березня, 13:34
Сергій не тільки дотепний, але й розумний хлопець. І, якщо попри свою зайнятість у шоу бізнесі він знайде час, щоб прочитати в Біблії яким насправді має християнин, то зрозуміє, якою стежкою слід прямувати до справжнього живого Бога....
Відповісти

Єшкіль, 17 березня, 14:26
ідіотизм починається з фрази "Я пішов до церкви" ))
Відповісти

Гість, 17 березня, 15:59
Треба йти до греко-католицької церкви, а не до православної мп. Якщо людина не хоче йти до церкви, то вона вишукує різні причини цьому - то голова болить, то багато порадниць. Якщо ти тупий в церковних канонах, то може і треба тобі щось підказати...
Відповісти

Гість, 18 березня, 14:59
Розумний в канонах є піп!
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Суспільство: