Вчені заявили про зв'язок між сиром і стрункістю

Вчені також зазначили, що щоденне споживання молочних продуктів сприяє стрункості.

Вчені з університетського коледжу в Дубліні прийшли до висновку, що люди, які споживають велику кількість селянського сиру, худіші. При цьому рівень холестерину в організмі від нього не підвищується, передає The Independent.
Фахівці досліджували вплив, який здійснює щоденне споживання молочних продуктів - молока, твердого чи домашнього сиру, йогурту, масла і сметани - на 1,5 тис. людей у ​​віці від 18 до 90 років.

У підсумку вони прийшли до висновку, що люди, які вживають в їжу багато молочних продуктів, мають нижчий індекс маси тіла, менше жиру в процентному співвідношенні від загальної маси, нижчий кров'яний тиск і більш тонку талію.

При цьому вони виявили цікаву особливість: ті люди, які споживають знежирені молочні продукти, мають більш високий рівень холестерину в організмі.

"Ми помітили, що в людей, які споживають сир з насиченою кількістю жирів, рівень холестерину як мінімум не вищий, ніж у тих, хто надають перевагу сиру зі знежиреного молока", - підкреслив один з учасників дослідження.

Ці результати суперечать загальноприйнятій думці, згідно з якою варто обмежити себе в жирних молочних продуктах, таких, як сир, щоб зменшити рівень холестерину.
Джерело:Корреспондент.netЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: