В Івано-Франківську говорили про зарплату бюджетникам

У приміщенні управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації провели засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

Під час засідання розглянули рекомендації, схвалені за підсумками «круглого столу» «Реформа оплати праці. Перші результати та подальші дії», а також питання щодо ситуації із функціонування вищих навчальних закладів області I-II рівнів акредитації.

Учасники соціального діалогу проаналізували проблемні питання,  пов’язані з реалізацією рішень Уряду про підвищення мінімальної заробітної плати, зокрема, щодо диференціації оплати праці працівників галузей бюджетної сфери. Також йшлося про роботу технікумів та коледжів у системі освіти України.

За підсумками засідання надано рекомендації щодо першочергових спільних дій на шляху реалізації принципів соціальної справедливості в житті кожного українця. Задля усунення «зрівнялівки» в бюджетній сфері та забезпечення державних гарантій в оплаті праці осіб, які працюють у гірських районах або у певних типах закладів, направили звернення обласної тристоронньої соціально-економічної ради до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення про внесення відповідних змін до статті 31 Закону України «Про оплату праці», а також підтримали ініціативу облдержадміністрації про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 оку № 1037 щодо встановлення мінімального посадового окладу (тарифної ставки) у розмірі, не меншому за мінімальну заробітну плату.

Окрім того, виконавчий комітет підготував звернення до голови Верховної Ради України А. Парубія щодо необхідності першочергового винесення на розгляд Верховної Ради України законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (реєстр № 5240 від 06.10.2016 р.).

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: