На Прикарпатті говорять про успішність функціонування об’єднаних територіальних громад

Утворюючи територіальну громаду, необхідно бути чіткими у фінансових розрахунках та бачити стратегію розвитку ОТГ. Про це сказав директор ІФ Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюкна розширеній з питань утворення та діяльності ОТГ у Калуському районі.

На його переконання, не менш важливим у діяльності ОТГ є  і якісний склад депутатського корпусу та ефективна робота старост. «Сьогодні деякі територіальні громади можуть і не володіти значними земельними ресурсами та не мати фінансових можливостей. Успіхи функціонування будь-якої ОТГ залежатимуть від якісних керівників, які прийматимуть ефективні управлінські рішення», — сказав Руслан Панасюк, додаючи, що підзвітність керівників ОТГ перед громадою є ефективним стимулом для якісної і успішної діяльності.

Директор ІФ Центру розвитку місцевого самоврядування наголосив, що реформа територіальної організації влади «не є справою одного дня»: «Маємо зрозуміти, що на нас чекає тривалий шлях змін і перетворень. Не все будується якісно з першого дня. Необхідно, щоб у нас на місцях була влада, яку обирають, а не призначають».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Ніка, 17 березня, 19:52
Терміново потрібно примусово приєднувати, а то вже скільки років говоримо,говоримо,говоримо... Та який голова і його підлеглі підуть на добровільні перевибори, якщо не впевнений в перемозі. А є що втрачати . Негайно примусово ОТГ ! ! ! А де об'єднання в Тисменицькому районі ? Верховна рада повинна негайно втрутитися, і примусово, бо деякі голови так бояться перевиборів як чорт ладана ! ! !
Відповісти

Гість, 18 березня, 10:12
ОТГ - це повна ж--а.
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Влада: