Бездомні собаки з притулку "Дім сірка" залишилися без харчів

Волонтери "Дому Сірка" звертаються до небайдужих франківців, щоб допомогли із харчами для собак.

"Дуже потрібна допомога собачкам з вольєрної перетримки! З понеділка немає чим годувати. Дуже потрібні харчі : пшенична крупа, макарони, картопля, сухий і вологий корми, хліб. Будемо безмежно вдячні за все", - написали волонтери у соцмережі

Деталі за телефоном +380 (66) 943 22 03 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
Собачий крематорій))), 18 березня, 2:18
Та заїбали ви зі своїми собаками. Спалити нахуй дім сірка, тоді і годувати не потрібно нікого!!!
Відповісти

Гість, 18 березня, 2:24
А ви їх усіх в одну клітку зведіть, самі все порішають!!!
Відповісти

Собачий крематорій))), 18 березня, 2:30
Клас, а перед тим вуха понадрізати, щоб запах крові пішов)))
Відповісти

Вася Пазітроновский, 18 березня, 13:55
"Собачий крематрій" напиши де ти живеш або де хочеш зустрітися, я підійду із своїм "песиком" надріжеш йому вуха...я тобі навіть ніж дам або свій і візми. Чи ти, дирявий, тільки фуфло в коментах толкати можешь?
Відповісти

Гість, 18 березня, 20:09
Вася Підаронський походу крутий чел
Відповісти

Гість, 18 березня, 15:13
Аааа, тримайте мене семеро… Вася дирявий з пазітрона!!! ну ви мочите!LOL
Відповісти

Вася Пазітроновский, 18 березня, 16:17
Веселун, приходь до МЕТРО, двое поржем, "от души"!
Відповісти

Собачий крематорій))), 19 березня, 2:02
Фу-фу-фу! Це в нас на кишлаку таке фуфло живе??? Я з дирявими не спілкуюсь!)))
Відповісти

Гість, 18 березня, 2:25
LOL))) Ржунимогу!!!)))
Відповісти

Гість, 18 березня, 4:25
Ось вона западенська підлість ... А потім дивуються люди , чого їх не люблять і призирають їнші ... В закладах харчування залишаються залишкі їжі , то ж не викідайте , а допоможить притулку для собак ... Де ж подівалися ті меценати , які регулярно хизуються перед журналістами , що допомогають харчами в АТО !!!???
Відповісти

Гість, 18 березня, 10:17
Закрити нах... ту ху...ню, псів вистріляти чи приспати.Пенсіонери ліверну ковбасу їдять, а вони псів кормами годують.Меценатів їм подавай.
Відповісти

Гість, 18 березня, 13:37
Ну так і допомагайте пенсіонерам, сиротам, інвалідам- ну хоч кому-небудь! Так багато закликів- і зовсім немає дій. Люди допомагають тваринам, а Ви кому? Не хочете помагати грошима- привезіть памперси у хоспіс, здайте кров для конкретної людини, елементарно в дитячій онкології помийте підлогу. Диванні війська такі диванні...
Відповісти

Гість, 18 березня, 15:06
ну так заведи псів до себе в хату і годуй, доглядай і не визирай на меценатів. В країні війна, рівень пенсій, що пенсіонери самі, як пси заглядають за кістками.Це кощунство псярню годувати.
Відповісти

Гість, 18 березня, 15:23
Це вже зроблено: в хаті є 3 тварини, забрані із вулиці. Чому диванні воїни вважають, що всі такі як вони- тобто не допомагають нікому?
Відповісти

Вася Пазітроновский, 18 березня, 13:54
"Собачий крематрій" напиши де ти живеш або де хочеш зустрітися, я підійду із своїм "песиком" надріжеш йому вуха...я тобі навіть ніж дам або свій і візми. Чи ти, дирявий, тільки фуфло в коментах толкати можешь?
Відповісти

Гість, 18 березня, 14:01
Вот. Точно так же львовский выблядок урод тягныбок вместе с дешовой праституткой фарион орали шо Крым уничтожат?И шо?Не Крыма,ни тебе Лугандона осталось еще Одессу с Киевом забрать и все!
Відповісти

Гість, 18 березня, 15:10
Дібіли блядь! Особливо "собачий санаторій" і "вася дирявий" з позітрону. Повна деградація
Відповісти

Гість, 18 березня, 16:08
Меньше красти треба і на догляд людям хворим буде і на собак на харчі вистарчить! Чому не звертають увагу на круті тачки, круті котеджі? Та не хай круті ці писаки запитають тих "дядів" звідки у них такі розкоші? В бідній державі так борзіють!Хай поділяться і на харчі всім буде !
Відповісти

Гість, 18 березня, 16:33
до бариг не зазирай, бо ще відберуть те що маєш і будеш потім, як песик бігати хвостиком махати
Відповісти

Правдоруб, 18 березня, 20:06
В нас скоро люди залишаться без харчів,люди живуть гірше собак.А ви "Дім Сірка".блін."Дім Сірка".Усипіть собак,якщо немає чим годувати,не мучте їх,не будьте живодерами, єпта.
Відповісти