Заступник начальника франківської митниці за 40 тисяч доларів намагався "відмазатись" від криміналу (фото)

Заступник начальника Львівської митниці ДФС України Володимир Шокало, що на даний час відряджений та тимчасово виконує обов'язки заступника начальника Івано-Франківської митниці ДФС України попавсі при передачі хабара у розмірі 40 тисяч доларів.

Про це в мережі повідомив генпрокурор України Юрій Луценко. Як зазначається, 17 березня слідчі військової прокуратури Західного регіону України спільно з співробітниками УЗЕ НПУ задокументовано факт надання військовому прокурору Львівського гарнізону майору юстиції Савинцю В.В. неправомірної вигоди у розмірі 40 тис. доларів США заступником начальника Львівської митниці ДФС України Володимиром Шокалом за непритягнення останнього до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження щодо виявлених фактів щомісячних зборів хабарів від підлеглих працівників за сприяння в просуванні по службі та переміщення контрабанди через державний кордон України фізичними та юридичними особами.

Гроші передавали у тубусі з-під ірландського віскі, які виявлені і вилучені у повному обсязі під час проведення огляду місця події. Посадовця затримано.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 18 березня, 6:42
Шановнi редактори правда iф викладайте правильно новини, не попався на хабарi,а передавав це велика рiзниця.
Відповісти

Гість, 18 березня, 14:27
А чому нічого не говорять про прямих керівників митниці - начальника обласної ДФС, невже вона не в долі. Насірова взяли, а на обласному рівні ніби не причім...Хто в це повірить!?
Відповісти

Гість, 18 березня, 10:09
Савчук Р.М. теж передавав хабар на Київ і що з того?
Відповісти

Гість, 18 березня, 10:59
Митники регулярно передають хабара.А цей раз мабуть замало. Мешти обсцикати тепер хто там буде,цирк,а не митнтця.В буцигарню цих гнид давно посадити.
Відповісти

Гість, 20 березня, 21:20
Це підстава! Чесні охоронці митного простору україни стоять і будуть стояти на стражі .....Ці митні руки ніколи не крали!
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Кримінал: