Порошенко доручив перевірити діяльність Івано-Франківської ОДА

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження “Про вивчення у 2017 році діяльності місцевих державних адміністрацій”, згідно з яким доручено вивчити діяльність шести областей щодо забезпечення виконання актів і доручень Президента України. Відповідне розпорядження розміщене на сайті Адміністрації Президента.

“Визнати за доцільне проведення у 2017 році у Волинській, Івано-Франківській, Одеській, Рівненській, Сумській, Черкаській обласних державних адміністраціях, районних державних адміністраціях Волинської, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Сумської, Черкаської областей поглибленого вивчення їх діяльності щодо забезпечення виконання на відповідній території актів і доручень Президента України, взаємодії з територіальними органами центральних органів виконавчої влади стосовно виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України”, — йдеться в тексті розпорядження.

Главі Адміністрації Президента України доручено забезпечити проведення у 2017 році цього поглибленого вивчення.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 18 березня, 10:26
Галич перевірте.Такого беспрєдєлу ще світ небачив.
Відповісти

Гість, 18 березня, 14:29
Давно пора їх потрясти! А що там твориться побачимо!
Відповісти

Гість, 18 березня, 15:39
Краще б марципана перевірив
Відповісти

Гість, 18 березня, 15:50
Лишіться марцинківа, а то знов на больничку зляже, нехай вже судять його
Відповісти

Гість, 18 березня, 15:52
50 років строгача, уроду!!! Так місто знищив...
Відповісти

Гість, 18 березня, 15:58
Місцева влада краде по повній, а каже що Київ винний і в такій державі ми живемо! Треба всіх вивести на чисту воду! А Київ мовчить!
Відповісти

Гість, 18 березня, 19:21
Та хай тільки пройдуться по ремонту доріг, які зійшли за одну зиму разом зі снігом?
Відповісти

Додати новий коментарПогода, Новости, загрузка...

Погода, Новости, загрузка...Останні новини з категорії Влада: